Donanım

OnePlus yeni spor bandıyla Xiaomi'ye rakip olmaya hazırlanıyor!

OnePlus iddialara göre önümüzdeki yılın ilk aylarında spor bandını piyasaya sürmeyi planlıyor.

OnePlus yeni spor bandıyla Xiaomi'ye rakip olmaya hazırlanıyor!

OnePlus şirketinin içerisinden öğrenilen bilgilere göre, OnePlus 2021 yılında piyasaya sadece ilk akıllı saatini sürmekle kalmayıp, aynı zamanda Xiaomi'nin Mi Band serisine rakip olabilecek uygun fiyatlı bir spor bandı üzerinde de çalışıyor.

Şirketin ilk akıllı saatinin ise 2021 yılının ilk aylarında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

OnePlus yeni spor bandıyla Xiaomi'ye rakip olmaya hazırlanıyor!

OnePlus'ın CEO'su Pete Lau akıllı saatin üzerindeki çalışmaların gayet iyi ilerlediğini ve önümüzdeki yılın ilk döneminde piyasaya sürmeyi planladıklarını söyledi. Ancak şimdilik spor bandıyla ilgili resmi bir açıklama gelmedi. Ancak iddialara göre OnePlus önümüzdeki yıl akıllı saatin yanında bir de spor bandını piyasaya sürmeyi planlıyor. 

Xiaomi'nin Mi Band serisi uzun zamandır Apple'ın ürünlerinden sonra en çok satan akıllı bileklik kısmında yer alıyor. Görünüşe göre OnePlus pazarın buradaki açıklığını fark etti ve kendine de bu alandan bir pay oluşturmak istiyor. Ortaya atılan iddialara göre OnePlus'ın spor bandı Mart ayının sonuna doğru piyasaya çıkabilir. Fiyatınınsa 40 dolar olacağı söyleniyor. 

OnePlus yeni spor bandıyla Xiaomi'ye rakip olmaya hazırlanıyor! - Resim : 1

OnePlus Band'ın tahmin edilen özelliklerine gelecek olursak, Mi Band 5'te olduğu gibi su direnci, AMOLED ekran ve uzun süren pil ömrünün olacağı tahmin ediliyor. Ayrıca modelin ilk olarak Hindistan'da çıkış yapması daha sonra küresel olarak satışa açılması da söylenenler arasında yer alıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.