Mobil

Galaxy S20 14 Şubat’ta ön siparişe çıkıyor! İşte fiyatı!

Samsung’un önümüzdeki Salı resmiyete kavuşacak amiral gemisi modeli Galaxy S20 14 Şubat’ta ön siparişe çıkacak. İşte telefonun fiyatı.

Galaxy S20 14 Şubat’ta ön siparişe çıkıyor! İşte fiyatı!

Samsung yeni amiral gemisi modelleri için geri sayıma geçmiş durumda. Eğer büyük bir aksilik yaşanmazsa Güney Koreli teknoloji devi önümüzdeki Salı düzenleyeceği özel etkinlikle S20, S20+ ve S20 Ultra modellerini tanıtacak.

Geçtiğimiz gün sızdırılan bir raporda Galaxy S20 Ultra fiyatının 1400 dolar civarında olacağı iddia edilmişti. Bu haberin ardından şimdi de Galaxy S20 fiyatı ortaya çıktı.

Galaxy S20 14 Şubat’ta ön siparişe çıkıyor! İşte fiyatı!

Güney Kore kaynaklı habere göre, Samsung yeni amiral gemisi modellerini 14 Şubat itibariyle ön siparişe sunacak. Galaxy S20 modellerinin ilk olarak ön siparişe sunulacağı ülke ise her zaman olduğu gibi yine Güney Kore. Yani Samsung’un ana vatanı.

Aynı raporda Galaxy S20 fiyatı ile ilgili detaylara da yer verilmiş. Buna göre Galaxy S20 fiyatı Güney Kore’de 1000 dolar olacak. Açıkçası bu fiyatın beklenilen seviyede olduğunu söyleyebiliriz.

Galaxy S20 14 Şubat’ta ön siparişe çıkıyor! İşte fiyatı! - Resim : 1

Öte yandan Samsung S20 modellerini diğer pazarlarda ise 6 Mart’ta ön siparişe sunacak. En azından sızdırılan bilgiler bu yönde.

Açıkçası Samsung’un belirlediği 1000 dolarlık etiket bizler için büyük bir sürpriz olmadı. Bu doğrultuda bakıldığında Galaxy S20 Türkiye fiyatı da 9000 TL civarında olacaktır. Fakat yine de Samsung Türkiye’nin bir sürpriz yapıp etiketi 7000 TL seviyelerine çekmesi gayet hoş olurdu. Bu muhtemelen zor bir ihtimal fakat imkansız değil.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.