Mobil

Galaxy S20 27.000 TL’lik fiyatıyla dudak uçuklattı

Samsung’un kısa süre önce satışa sunduğu Galaxy S20 altınla kaplandı. Goldgenie imzası taşıyan tasarım için 3.397 sterlin yani yaklaşık olarak 27.000 TL isteniyor.

Galaxy S20 27.000 TL’lik fiyatıyla dudak uçuklattı

Samsung S serisinin yeni modellerini kısa süre önce tanıtmıştı. Güney Koreli teknoloji devi tanıtımın hemen akabinde S20, S20 Plus, S20 Ultra ve Galaxy Z Flip modellerinin Türkiye de dahil pek çok ülkede ön siparişe sundu.

Hali hazırda ülkemizde oldukça yüksek fiyatlardan satışa sunulan Galaxy S20 serisi, yurt dışında ise alınabilir seviyelerdeki etiketiyle dikkat çekti. Elbette bu tamamen Samsung Türkiye ile ilgili bir durum. Yani yurt dışında 1379 dolara duyurulan bir telefonu Türkiye’de kalkıp 14.499TL’ye satacağını söylemek başka bir şekilde izah edilemez. Kur belli, vergiler belli. Burada Samsung Türkiye’nin iyi niyetinden bahsetmek çok da mümkün değil.

Öte yandan biz normal bir Galaxy S20 versiyonu için 7800 birim öderken, İngiltere’de atın kaplama S20 bile 3.397 birime satılıyor.

Galaxy S20 27.000 TL’lik fiyatıyla dudak uçuklattı

Dünyanın önde gelen mücevher kuruluşlarından biri olan Goldgenie, Samsung’un yeni S modellerini altınla kapladı.

Altın kaplı Galaxy S20 fiyatı ise 3.397 sterlin olarak belirlendi. Bu da günümüz kurlarıyla yaklaşık olarak 27.000 TL’ye denk düşüyor. Elbette böyle bir ürün Samsung Türkiye tarafından satışa sunulsaydı en az 40.000 TL istenirdi, orası da ayrı bir konu başlığı.

Eğer altın kaplı Galaxy S20 Plus almak isterseniz 3.587, S20 Ultra almak isterseniz de 3.797 sterlin ödemeniz gerekiyor.

Yorumlar
Ünal karahan
Yerli malı diyoruz ama yenilik arayüz ve işletim sistemimiz yok. Toplama cihazlarla milli ürün olmuyor. Yap iphone a samsung a kafa tutan cihaz almazsak o zaman konuşun. Teknolojide bizde öncü olup dünyaya satalım. Bu şekilde kendi halkını keklemiş oluyorsun
Cevapla
NetKüt
Hele gelsin bitene alam üç gün sirkeli suda bekletem nolur nolmaz bende şans yoğ bibak iki çeşit corona varmış banada morona denk gelir :)
Cevapla
Msho
😂
Kahraman
General Mobile alın rahat edinama general Mobile elindeki telefonları satamadi galiba yeni telefon cikarmadi
Cevapla
💠Gakko💠
Bu iş ikinci el araba piyasasına benzi an ancak.. Bu yabancı markalara tokat gibi cevap vermek Genaral Mobile ve Vestel alarak cevap vermek gine bizim elimizde
Cevapla
Sade vatandaş
GM & vestel ne kadar yerli toplama telefonlar piyasası yok 3000 tl ye iphone al 2 sene sonra aşağı yukarı piyasası gene aynı ne varsa ithalde var vestel venüs piyasada varmı yok neden ucuza ital edip montajlayıp halka pahalıya satıyor e hayliyle ne adı sanı var bu devirde para zor kazanılıyor piyasası olanı alacan yoksa elinde patlar yeni çıkardığı telefona 3500 tl istiyor vestel aklını kullan
Yerli Ürün
Ben 3 tane vestel aldım. hepimiz memnun kaldık. Kolay kolay bozulmuyor. bozulsa da iphone samsung gibi araba fiyatına tamir edilmiyor, makul fiyatlarda parçaları. kargoyla gönderip 3 gün sonra kargoyla tamir edilmiş halde geri geliyor. Daha ne istiyorsunuz. 1 iphone veya samsung alacağıma 3 tane vestel aldım. Yok ben illa yabancı telefon isterim diyen düşünsün bu güne kadar kaç para telefonlara ödedi, 1 hesap kitap yapsın. her 2 senede 1 telefona 500 dolar ödeyen 20 senede 5.000 dolar para ödedi yabancılara . pahalı telefonun özelliklerinin ne kadarını kullandı? 3 sene önceki modeli alınca son modelde olmayan neyi kullandınız?
murat
genaral mobile iadre eder de vestel almak paranın üzerine benzin döküp yakmakla aynı durum
çomar
bunlar hep dıj güçlerin oyunu gakkoş
Özgür
Daha önce de dediğim gibi ev alma telefon al
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.