Mobil

Galaxy S20 Lite geliyor! İşte özellikleri!

S20 ailesine yeni bir üye daha katılıyor. Samsung'un yeni telefonu Galaxy S20 Lite özellikleri ve fiyatı ile fazlasıyla ilgi görecek gibi duruyor.


Teknoloji dünyasının önemli üyelerinden birisi olan Samsung, daha önce yaptığı gibi bir "Lite" modeli üzerinde çalışıyor. Kullanıcıların beklentisini karşılayacak olan Güney Kore merkezli akıllı telefon üreticisi, ailenin en küçük üyesini satışa sunmayı hedefliyor. Ancak bu cihazın Galaxy Note 20 ve Note 20 Plus (veya Ultra) modellerinden sonra tanıtılması bekleniyor ki bu da Galaxy S20 Lite için Ağustos ayının geçmesi gerektiği anlamını taşıyor.

 Galaxy S20 Lite geliyor! İşte özellikleri!

Telefonun bütün özellikleri hakkında tam bilgi sahibi değiliz ancak hangi donanımsal özellikler ile geleceği büyük oranda biliniyor. Buna göre Galaxy S20 Lite gücünü Qualcomm tarafından üretilen Snapdragon 865 işlemcisinden alacak. Dolayısıyla telefon 5G bağlantı teknolojisine de sahip olarak satışa çıkacak ve 128 GB dahili depolama alanını bünyesinde barındıracak.  Telefon kutusundan ise Samsung One UI 2.5 kullanıcı arayüzü ile çıkacak.

Galaxy S20 Lite ailenin diğer üyelerine oranla daha uygun bir fiyat ile satışa sunulacak. Yonga seti noktasında abilerinden geride durmayan cihazın kamera performansı anlamında diğerlerinden daha düşük özellikler ile geleceğine neredeyse kesin gözü ile bakılıyor. Zira aradaki fiyat farkının da büyük oranda buradan kaynaklanacağı düşünülüyor. Bakalım telefonun diğer özellikleri nasıl olacak? Bekleyip göreceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.