Mobil

Galaxy S21 Olympic Games Edition dudak uçuklatan fiyatıyla satışta

Galaxy S21 Olimpiyat Oyunları Sürümü, artık Japonya'da satın alınabilir. Sınırlı sayıda üretilen cihaz, ilk olarak birkaç hafta önce görücüye çıktı ve şu anda online olarak ön siparişe açıldı.

Galaxy S21 Olympic Games Edition dudak uçuklatan fiyatıyla satışta

Geçen yıl, 2020 Yaz Olimpiyatları Tokyo 2021'e ertelendiği için Samsung Galaxy S20+ Olimpiyat Oyunları Sürümü iptal edilmişti. Bu nedenle, Güney Koreli teknoloji devi birkaç hafta önce bir Galaxy S21 Olimpiyat Oyunları Sürümü duyurdu.

Galaxy S21 Olympic Games Edition karşınızda!

Bu özel sürüm akıllı telefon şimdi Japonya'da resmi olarak piyasaya sürüldü. Tokyo 2020 Yaz Olimpiyatları, Japonya'da ve dünyanın diğer bölgelerinde artan COVID-19 vakaları nedeniyle bir kez daha ertelenebilir. Ancak Samsung, bu sefer Galaxy S21 Olimpiyat Oyunları Sürümünü iptal etmiyor .Oyunları anmak için sınırlı sayıda üretilen akıllı telefon şimdi Japonya'da ön siparişe açıldı. Cihaz, ülkede NTT DoCoMo tarafından 112.464 ¥ (1.024 $) karşılığında satılıyor. Bu da yaklaşık olarak 8.800 Türk Lirası demek. Cihaz ön siparişlerinden iki gün sonra müşterilere gönderilmeye başlanacak.

Özelliklerine gelirsek, Samsung Galaxy S21 Olimpiyat Oyunları Sürümü, vanilya Galaxy S21 modeliyle tamamen aynı özelliklere sahip. 256GB dahili depolama ile birlikte geliyor ve 'Galaxy' ve 'Olympic Games Worldwide Partner' logolarıyla karşımıza çııyor. Cihaz Phantom Blue rengine sahip. Bu renk, Phantom Violet'in daha koyu bir versiyonu olarak adlandırılabilir. Samsung Galaxy S21 Olimpiyat Oyunları Sürümü, farklı bir rengin yanı sıra, özelleştirilmiş bir tema, simgeler, duvar kağıtları ve Tokyo 2020 Yaz Olimpiyat Oyunları'ndan sonra tasarlanmış bir AOD saat stili ile birlikte geliyor. Son olarak, telefon farklı bir paketle gönderilecek, ancak bu pakette şarj cihazı olmayacak.

Yorumlar
BRUH AGA
BRUH
Cevapla
Hayta iso
Hani bitmeyendi işiniz yalan
Cevapla
Mahmut
fhj
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.