Mobil

Galaxy S21 tamamen farklı bir tasarımla geliyor!

Önümüzdeki yıl Ocak veya Şubat aylarında tanıtılması planlanan Galaxy S21 modelinin farklı bir tasarımla karşımıza çıkacağını söyleyebiliriz.


2021 yılının ilk aylarında tanıtılması beklenen Samsung Galaxy S21 için S20 tarzında bir tasarım bekliyorsanız yanılıyorsunuz. Bugün paylaşılan yeni bilgilere göre Samsung'un, Galaxy S21'in sınıfının en iyi ekran-boy oranına sahip olması için tasarım çalışmalarında bulunduğu paylaşıldı. 

Galaxy S21 tamamen farklı bir tasarımla geliyor!

Önümüzdeki yılın Şubat ayında tanıtılması planlanan Samsung Galaxy S21'in tasarımı hakkında yeni sızıntılar ortaya çıktı.

Paylaşılan sızıntılara göre Galaxy S21 sınıfının en iyi ekran-boy oranına sahip olacak. Samsung, ön kamera için delikli Infinity-O tasarımı sayesinde üst çerçeveyi küçültmekle harikalar yarattıktan sonra, alt kısım için de olabildiğince küçültme çalışmalarında bulunması bekleniyor. Hatta alt çerçeveyle ekran arasını 3mm'ye kadar düşürecekleri tahmin ediliyor. Aktarılan bu sızıntılar doğrultusunda LetsGoDigital çalışanları cihazın nasıl görüneceğine dair çizimler yaptı.

Yapılan sızıntılara göre Samsung Galaxy S21'in alt çerçevesinin bu şekilde görüneceği tahmin ediliyor. Tabi ki hatırlatma da fayda var, çoğu zaman yapılan sızıntılar bizi yanıltmayıp doğru çıksa da, sızıntıların doğruluğu her zaman kesin olmuyor. Yani 2021 yılında Galaxy S21 bu tasarımdan çok daha farklı bir tasarımla da karşımıza çıkabilir. Ama şimdilik paylaşılan bilgiler doğrultusunda tam olarak böyle olmasa da buna çok benzer olacağını söyleyebiliriz.

Yorumlar
Akif Bro
Çinliler yerine Samsungu tercih ediyorum
Cevapla
💎G@kko💎
Samsung netsede boş artık pazarı Çinli üreticiler ele geçirdi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.