Mobil

Galaxy S23 FE modeli hakkındaki söylentiler artıyor

Samsung’un önemli serilerinden biri olan FE, bu seneyi pas geçmek istemiyor. İşte Galaxy S23 FE’nin muhtemel özellikleri.

Galaxy S23 FE modeli hakkındaki söylentiler artıyor

Geçtiğimiz yıllarda piyasaya sürülen Galaxy S21 FE, sektörde önemli bir etki yaratamadı. Ancak son söylentilere göre, Samsung FE serisinden henüz vazgeçmedi ve Galaxy S23 FE üzerinde çalışıyor olabilir. Twitter sızıntısıyla bilinen OreXDA, bazı önemli detaylar paylaştı.

OreXDA'ya göre Galaxy S23 FE, "birim fiyatı ayarlamak" için geçen yılın modeli olan Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setinde çalışacak. Bu bir adım geri gibi görünebilir, ancak Snapdragon 8+ Gen 1 hala üst düzey bir yonga setidir ve piyasaya çıkışından bir yıl sonra bile amiral gemisi seviyesinde bir deneyim sunacaktır. Daha eski bir çipin kullanımı, OEM'lerin bunu daha düşük bir fiyata satın almasına izin veriyor ki bu da Galaxy S23 FE'nin tüketiciler için daha uygun fiyatlı olmasını sağlayabilir.

Galaxy S23 FE modeli hakkındaki söylentiler artıyor

Yonga setinin yanı sıra, Galaxy S23 FE'nin 120 Hz AMOLED ekran ve Galaxy S23 serisinin bazı kamera sensörlerini içereceği tahmin ediliyor. Henüz kesin bir varsayım yapmak için çok erken olsa da, bu sızıntılar Samsung'un FE serisi için neler planladığına dair bir bakış sunuyor.

Samsung'un FE serisinin kaderi belirsizdi, ancak Qualcomm'dan üst düzey bir yonga setiyle geri dönen Galaxy S23 FE, teknoloji devinin bütçe dostu tekliflerine yeniden bağlılığının bir işareti olabilir. OreXDA geçmişte güvenilir bir sızıntı kaynağı olmuştu, bu nedenle bu spekülasyonların doğru olabileceği düşünülebilir.

Galaxy S23 FE, Q3 veya Q4'te piyasaya çıkarsa rakip markaların diğer orta seviye teklifleriyle sert bir rekabetle karşılaşacak. Ancak Samsung'un marka tanınırlığı ve sadık hayran kitlesi ona bir avantaj sağlayabilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.