Galaxy S23 Ultra’nın resmi kılıfı da ortaya çıktı

Samsung’un tanıtmak için geri sayıma geçtiği Galaxy S23 serisinin en güçlü modeli Galaxy S23 Ultra’ya ilişkin yeni sızıntılar gelmeye devam ediyor.

Galaxy S23 Ultra’nın resmi kılıfı da ortaya çıktı

Güney Koreli teknoloji devi Samsung için yılın en özel gününün gelmesine artık oldukça kısa bir süre kaldı. Samsung her ne kadar yıl içerisinde bunun kadar önemli bir etkinlik daha yapacak ve o etkinlikte de Galaxy Z modellerini tanıtacak olsa da hala şirket için en önemli amiral gemisi serisi Galaxy S modelleri.

İşte bu yüzden muhtemelen Galaxy Unpacked etkinliğinin yapılacağı tarih olan 1 Şubat’a kadar yeni sızıntılar görmeye devam edeceğiz.

Galaxy S23 Ultra’nın resmi kılıfı da ortaya çıktı

Bugün karşımıza çıkan en yeni bilgi ise, Galaxy S23 serisinin en güçlü modeli olan Galaxy S23 Ultra’ya özel tasarlanmış S-View kılıf oldu. Ünlü duyumcu Evan Blass tarafından paylaşılan görselde, Galaxy S23 Ultra için tasarlanan kılıfın detayları görünüyor. Buna göre telefonun ön yüz kapağında kullanışlı bir kartlık bölümü bulunuyor. Ayrıca AOD özelliği için de büyükçe bir dikdörtgen ekranın olduğu da gözden kaçmıyor.

Galaxy S23 Ultra’nın resmi kılıfı da ortaya çıktı - Resim : 1

Kılıfın arka yüzeyi ise harici bir nitelik olmaksızın kamera için tasarlanmış yuvalara sahip. Öte yandan kılıfların telefon rengiyle uyumlu olacağının altını çizen Evan Blass, serideki diğer modeller için de benzer çalışmaların olduğunu vurguladı.

Bakalım 1 Şubat’ta gerçekleştirilecek olan etkinlikte bizleri Galaxy S23 serisinin haricinde ne gibi sürprizler bekliyor olacak?