Mobil

Galaxy S3, 10 milyon sattı!

Samsung, Galaxy S 3'ün önümüzdeki ay için 10 milyon sipariş aldığını söyledi.

Galaxy S3, 10 milyon sattı!

Samsung Galaxy S ve Galaxy S 2'nin hafif rekabetlerle dünya çapında en son 52 milyon satıldığını duymuştuk. Galaxy serisi bugüne kadar bir çok başarıya imza atarak Samsung'un yüzünü kara çıkartmadı. Bildiğiniz üzere son günlerde Galaxy S 3, Samsung'un ve akıllı telefon dünyasının en çok ses getiren telefonu oldu. iPhone 4 S'le rekabetinin yanı sıra daha çıkmamış olan iPhone 5'e bile kafa tutacağı, söylentiler arasında. Galaxy S 3 şüphe yok ki Samsung'un şimdiye kadar sunduğu en iyi deneyim olacak.

Samsung telekomünikasyon sorumlusu  Reuters'in yaptığı açıklamaya göre temmuz ayının sonuna kadar Galaxy S 3'ün 10 milyon satacağını belirtti. Galaxy S 3'lerin gemiye yüklenmesi elbette satıldığı anlamına ya da tüketicilerin alacağı anlamına gelmez ancak yine de bir ay için etkileyici bir rakam olduğunu inkar edemeyiz. Ayrıca temmuz sonuna kadar 145 ülkede satışa çıkarılmasını hedefliyor.

1340610914_13360725183.jpg

Samsung'un yeni amiral gemisinin gerçekten yankı uyandırdığı kadar talepleri karşılayıp karşılamayacağı tüm dünyanın merak konusu haline geldi. 28 ülkede satışa sunulan Samsung Galaxy S 3'ün elbette bu kadar ilgi görmesinin sebebi, yüksek kalitede özelliklere sahip olması, ancak akıllı telefon sektöründe her gün bizleri şaşırtabilecek gelişmeler olduğu da görmezden gelinemez bir gerçek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.