Mobil

Galaxy S3, S4 ve Galaxy Note 2 için Android 4.3 güncellemeleri onaylandı

Android 4.3 güncellemesine ilişkin yeni gelişmeler yaşanıyor.

Galaxy S3, S4 ve Galaxy Note 2 için Android 4.3 güncellemeleri onaylandı

Samsung'un Android 4.3 çalışmalarını uzun bir süredir devam ettiği biliniyor. İlk olarak Galaxy S4 için başlayacak güncellemenin devam eden süreçte Galaxy S3, Galaxy Note 2 ve Galaxy Mega ailesine sunulması bekleniyor.

Geçtiğimiz günlerde güncelleme takvimine ilişkin Samsung kaynaklarından bazı bilgiler elde edilmişti. Fransız operatör SFR'nin yayınlamış olduğu resmi güncelleme takvimi ise dağıtımların hangi zamanda diliminde başlayacağını net bir şekilde ortaya koymaktadır.

1380515206_sfr-android-4.3.jpg

Android 4.3'ün dağıtımına ekim ayı içerisinde Galaxy S4 için başlanacak. Samsung, beklenildiği gibi en güncel Android sürümünün dağıtımına amiral gemisi ile başlıyor. Galaxy S3 ve Galaxy Note 2 için ise kasım/aralık döneminde güncellemenin dağıtımına başlanacak.

Söz konusu tarihler ülkemize göre farklılık gösterebilir, zira Samsung güncellemeleri bölgesel farklılık göstermektedir. Galaxy Mega ailesi için de Android 4.3 hazırlıklarının sürdüğü bildirilirken, güncelleme takvimine ilişkin henüz detaylar elde edilmiş değil.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.