Mobil

Galaxy S4 ve Note 3'e Android 4.4 KitKat geliyor!

Fransız SFR firmasının iddiasına göre bu iki cihaz için Android 4.4 KitKat güncellemesi Ocak ayının sonunda gelebilir!


Geçtiğimiz günlerde Android 4.4 KitKat güncellemesini almaya başladığının haberini verdiğimiz Samsung Galaxy S4 ve HTC One Google Play edition sürümlerinden sonra bir haber de TouchWiz'li S4 ve Note 3 için geldi.

Akıllı telefon üreticileri birer birer en iddialı akıllı telefonlarını Android'in son sürümü olan 4.4 KitKat'e taşıyorlar. Hemen her gün bir yenisi için güncelleme tarihi veriliyor. Fransa merkezli taşıyıcı firma SFR tarafından verilen bilgiye göre Galaxy S4 ve Note 3, 2014 Ocak ayının sonunda Android 4.4 güncellemesini almaya başlayacak.

1387489677_img20131219232915.jpg

SFR firması daha önceleri de böyle bilgiler sızdırmış asılsız haberlerinin yanında doğru çıkan yorumlarınında oldukça fazla olduğunu belirtmeden geçmeyelim. Bakalım SFR tarafından ortaya atılan bu haber Samsung tarafında nasıl bir yankı yapacak. Güncellemenin yayınlanma zamanları cihaz kodlarına ve bölgelere göre farklılık gösterebilir.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.