Mobil

Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge yeni TouchWiz güncellemesi Avrupa'da

Samsung, Galaxy Note 5'te yer verdiği yeni TouchWiz'i önceki modellere sunmaya başladı. Güncelleme ilk olarak Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge için başladı.

Galaxy S6 ve Galaxy S6 Edge yeni TouchWiz güncellemesi Avrupa'da

Samsung’un Galaxy S6 ve S6 Edge için geçtiğimiz günlerde Güney Kore’de başlattığı yeni TouchWiz güncellemesi Avrupa’da dağıtıma sunuldu. Fransa ve İngiltere’de başlayan güncellemeler kısa süre içerisinde Avrupa genelinde kullanıcılarla buluşacaktır.

Yeni yazılım Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge+’ta yer alan yeni TouchWiz arayüzünü Galaxy S6 ve S6 Edge’e getiriyor. Samsung’un yine ilk olarak Galaxy Note 5 ve Galaxy S6 Edge+’ta yer verdiği YouTube canlı yayın özelliği de güncellemeye dahil edilen yeniliklerden oldu.

Güncellemeyle birlikte ayrıca Galaxy S6 Edge+’ın gelişmiş kenar ekran özellikleri Galaxy S6 Edge’e geliyor. Galaxy S6 Edge+’ta uygulama kısayollarının atandığı ikinci bir kenar ekran yer alıyor. Ayrıca kenar ekran düzenlemeleri daha kapsamlı hale getiriliyor. 

Gün içerisinde güncellemeye ilişkin yükleme talimatını yayınlayacağız. 

1440480730_1.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.