Mobil

Galaxy S8'in dijital asistanı hakkında yeni bilgiler geldi

Samsung yöneticisi, Galaxy S8'in dijital asistanı Bixby hakkında bazı bilgiler paylaştı. Samsung'un asistanı Bixby nasıl olacak?

Galaxy S8'in dijital asistanı hakkında yeni bilgiler geldi

Samsung, daha önce önümüzdeki yılın başlarında tanıtacağı amiral gemisi Galaxy S8’de geliştirilmiş bir yapay zeka özelliği kullanacağını doğrulamıştı. Bu uygulamanın adının Bixby olması bekleniyor.

Galaxy S8'in dijital asistanı hakkında yeni bilgiler geldi

Reuters'in haberine göre, Samsung Galaxy S8’in dijital asistanı yeni özellikler entegre etmek ve üçüncü taraf hizmetleri ile etkileşim için geliştiricilere açık olacak. Reuters’a konuşan Samsung Başkan Yardımcısı Rhee Injong, "Geliştiriciler sesli asistanımıza yeni hizmetler ekleyebilir.” dedi.

1478509168_indir.jpg

Samsung Başkan Yardımcısı Rhee Injong ayrıca, yeni asistanın kullanım alanının diğer giyilebilir teknoloji, ev aletleri ve diğer Samsung cihazlar için de genişletileceğini söyledi.

Samsung’un zaten, S Voice adında bir kişisel asistanı var ancak, bu asistan, Apple Siri, Microsoft Cortana ve Google Assistant kadar gelişmiş değil. Yeni asistan Bixby’nin piyasadakilere göre daha iyi olması bekleniyor. Bakalım Samsung, bu konuda başarılı olabilecek mi?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.