Galaxy Z Fold 3 yeni render görüntüleri ortaya çıktı!

Samsung'un bu yılın başında yaptığı patent başvuruları temel alınarak Galaxy Z Fold 3'ün yeni render görüntüleri ortaya çıktı

Galaxy Z Fold 3 yeni render görüntüleri ortaya çıktı!

Bugün Galaxy Z Fold 3'ün yeni render görüntüleri ortaya çıktı. Yeni render görüntüleri Samsung'un bu yılın başlarında yaptığı patent başvuruları kullanılarak tasarlanmış. 

CoverPigtou tarafından ortaya çıkarılan yeni görüntülerde Galaxy Z Fold 3'ün oldukça farklı bir tasarıma ev sahipliğini yaptığını görüyoruz.

Galaxy Z Fold 3 yeni render görüntüleri ortaya çıktı!

Ortaya çıkan yeni görüntülere göre Samsung Galaxy Z Fold 3'ün ortada, solda ve sağda iki küçük ekran bulunan büyük bir ekrana sahip olması bekleniyor. Sağdaki ekranın çift taraflı olacağı tahmin ediliyor. Ayrıca akıllı telefonun en büyük farkı ikiye katlanmak yerine her iki taraftan bükülmesi. Cihazın ortasında menteşe yerine, her iki yanında iki menteşe olması bekleniyor. 

Samsung Galaxy Z Fold 3'ün her iki tarafında bulunan menteşeler, ters yönlere bükülüyor. Böylelikle menteşeler, cihaz kullanılırken yalnızca daha büyük ekranlar oluşturmak yerine, aynı zamanda daha büyük harici bir ekran oluşturmaya izin veriyor. 

Galaxy Z Fold 3 yeni render görüntüleri ortaya çıktı! - Resim : 1

İlk katlamada 4,6 inç boyutuna gelen akıllı telefon, geniş çerçeveli dış ekranı nedeniyle eleştirilere maruz kalmıştı. Ancak daha sonra ortaya çıkan tasarımlarda Samsung'un harici ekranın tasarımını geliştirdiği ve daha büyük bir dış ekran sunduğu tahmin ediliyor. Ayrıca Galaxy Z Fold 3'ün klavye içermesi durumunda dizüstü bilgisayar olarak bile kullanılabileceği söyleniyor.