Galaxy Z Fold 4 fiyatı ortaya çıktı! Yok artık!

Katlanabilir akıllı telefon dünyasının en pahalı cihazlarından olan Galaxy Z Fold serisinin yeni modeli bu defa fiyat sızıntısıyla kendinden bahsettirdi.

Galaxy Z Fold 4 fiyatı ortaya çıktı! Yok artık!

Tüm teknoloji dünyası nefesini tutmuş vaziyette Samsung tarafından gerçekleştirilecek olan Galaxy Unpacked organizasyonunu bekliyor. 10 Ağustos’ta yapılacağı açıklanan etkinlikte birçok farklı cihaz teknoloji tutkunlarının beğenisine sunulacak.

Katlanabilir akıllı telefon sınıfının en pahalı serilerinden biri olan Galaxy Z Fold ailesinin yeni üyesi Galaxy Z Fold 4’de bu etkinlik sırasında tanıtılacak modellerden biri. Geçtiğimiz saatlerde bu cihazın kardeşi olan Galaxy Z Flip 4’ün fiyatı sızmış ve bu cihazın Avrupa satış fiyatının 1.080 euro olduğu ortaya çıkmıştı. İşte şimdi de Samsung’un bir diğer amiral gemisi olan Galaxy Z Fold 4’ün fiyatını öğrendik.

Galaxy Z Fold 4 fiyatı ortaya çıktı! Yok artık!

Bir perakende satış mağazası tarafından önce listelenip sonra kaldırılan katlanabilir akıllı telefonun 256GB’lık versiyonunun Avrupa satış fiyatı 1.864 euro olarak görülürken, 512GB’lık versiyonunun fiyatı ise 1.982 Euro olarak listelenmiş.

Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Galaxy Z Fold 3 modelinin Avrupa satış fiyatını hatırlatacak olursak, bu cihazın 256GB’lık versiyonu 1.800 euro’dan, 512GB’lık versiyonu ise 1.900 euro’dan satışa çıkmıştı.

İşte tıpkı Galaxy Z Flip 4 modelinde olduğu gibi Samsung, Galaxy Z Fold 4 modelinde ne az ne de çok diye tabir edilebilecek düzeyde zam yapmış. Gerçekten de mevcut enflasyon koşulları altında 64 euro’luk zam çok da göze batmıyor gibi, siz ne dersiniz?