Mobil

Galaxy Z Fold 4 ve Flip 4'ü hiç böyle görmediniz! Karşınızda özel sürümler

Güney Koreli teknoloji devi yeni cihazları Galaxy Z Fold 4 ve Flip 4'ün yeni tasarımlı halini piyasaya sürüyor. İşte söz konusu cihazlar.

Galaxy Z Fold 4 ve Flip 4'ü hiç böyle görmediniz! Karşınızda özel sürümler

Samsung, Ağustos ayında Galaxy Z Flip 4 ve Galaxy Z Fold 4'ü tanıttı ve şimdi China Telecom'a özel yıllık sürümler de piyasaya sürülmek üzere. Şirket yeni katlanabilir telefonları ile sektöre damga vurmuştu ancak bu özel sürümler beklentileri daha fazla artıracak gibi görünüyor.

Galaxy Z Fold 4 ve Flip 4'ü hiç böyle görmediniz! Karşınızda özel sürümler

Galaxy Z Fold 4 ve Flip 4'ü hiç böyle görmediniz! Karşınızda özel sürümler - Resim : 1

Katlanabilir telefonlar artık günümüzde fazlasıyla yayınlaştı bu kapsamda Güney Koreli teknoloji devi de telefonları ile ön plana çıkıyor diyebiliriz. Bu özel cihazlar biraz değiştirilmiş bir tasarıma, daha fazla RAM'e ve yeni isimlere sahip olacak. Fold, Samsung W23 olarak adlandırılacak, diğeri ise Samsung W23 Flip olarak geçecek.S amsung W23 akıllı telefonlar, yalnızca altın bir kapak ve arkada birinci sınıf kaplamanın yanı sıra 16 GB'a kadar RAM ile satılacak. Global Fold4 12GB RAM'e sahipken, Flip sadece 8GB olacak.

En pahalı Galaxy Z Fold4 15.999 CNY'ye (Çin'de 2.280 $) mal oluyor, bu da Samsung W23'ün muhtemelen önceki modelin 16.999 CNY (2.420 $'ın üzerinde) fiyatına denk geleceği anlamına geliyor. W23 Flip 9.999 CNY (1.420 $) fiyat etiketine sahip olacak. Siz yeniden tasarlanmış cihazlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize bildirmeyi unutmayın.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.