Mobil

Google Chrome iOS 6 için güncellendi!

Google, iPhone 5 için nasıl uyum sağladı!


Apple'ın yeni telefonu iPhone 5'i piyasaya sürmesi ve yeni işletim sistemi iOS 6'yı milyonlarca kullanıcı için sunması, geliştiricileri de harekete geçirdi. Apple'ın bu güncellemeyi yayınlamasının üzerinden henüz günler geçmesine rağmen geliştiriciler yeni güncellemelerini App Store'da sundu bile.

Bu konuda her zamanki gibi en hızlı şirketlerden birisi de yine Google oldu. Firma iOS 6 için yeni Chrome'unu güncelleyerek App Store'da geçtiğimiz saatlerde sundu bile. iOS 6 için güncellenen Chrome'un iPhone 5'in ekranının uzunluğuna göre olan yeni tasarımı gözlerden kaçmıyor. Bir dizi uyumluluk ve güvenlik güncelleştirmesini üzerinde barındıran yeni Google Chrome default tarayıcı Safari'nin en güçlü rakiplerinden birisi olacak gibi duruyor.

1348573925_706593.jpg
iOS 6 için güncellenen Chrome'u hemen buradan indirebilir, güncellenen iOS'unuzda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yeni Chrome'da yaşayacağınız deneyimlerinizi yorum olarak bekliyoruz.


Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.