Mobil

Google Now, Nexus 4 ile yeni reklamda yeteneklerini sergiliyor

Google'ın dijital asistan hizmeti hayatın birçok noktasında sağladığı kolaylıklarla vazgeçilmez uygulamalarımız arasında yer alıyor.

Google Now, Nexus 4 ile yeni reklamda yeteneklerini sergiliyor

Google’ın dıjital asistan hizmeti Google Now, geçtiğimiz yıl haziran döneminde Android 4.1 Jelly Bean ile hayatımıza girmiş ve birçok noktada hayatımızı kolaylaştırmıştı. Ülkemizde henüz tam olarak aktif çalışmayan Google Now, sesli arama ile çalışıyor ve söylediklerinizi yazarak aynı sonuçları elde etmenizi de sağlıyor. Google Now, yerel sonuçlar sunabildiği gibi, randevularınızı ayarlayabiliyor ve arkadaşlarınıza sesinizle metin mesajı göndermenize izin veriyor. Google Now’un birçok orijinal özelliğe sahip olduğunu söylemeliyiz.

Google’ın Google Now’ı Android 4.2 ile daha da geliştirdiğini biliyoruz. Konum ve trafik bilgisi, ulaşım bilgileri ayrıca yabancı dil çevirisi ile dünyanın farklı noktalarında bu servisi kullanarak hiçte zorlanmayacağınızı ortaya koyuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.