Google Pixel 4 ön siparişte yakalandı

Google Pixel 4 cep telefonu ailesi satışa sunulmadan önce ön siparişe açıldı. Telefon modellerinin tüm özellikleri ortaya çıktı.

Google Pixel 4 ön siparişte yakalandı

Piyasaya sürülmeden önce inceleme videoları bile ortaya çıkan Google'ın yeni Pixel ailesi şimdi de ön siparişte yakalandı. Teknoloji zinciri Best Buy'ın Kanada sitesinde 'yanlışlıkla' ön siparişe açılan Pixel 4 ve Pixel 4 XL modellerinin tüm özellikleri ortaya çıktı.

Google Pixel 4 ön siparişte yakalandı

9to5Google sitesinin haberine göre zaten birçok özelliği neredeyse kesinleşen telefon modellerinde artık dual arka kamera yer alacak. Buna göre her iki modelin kamera özellikleri bire bir aynı. Hem Pixel 4 hem Pixel 4 XL modellerinde ana kamera 12 + 16 MP çözünürlük sunacak. Bu ana kamera aynı zamanda 4K video kayıt da yapabilecek. Telefonların ön kamerası ise 8 MP çözünürlüklü geliyor ve 1080p video kayıt özelliği bulunuyor.

Google Pixel 4 ön siparişte yakalandı - Resim : 1

Ailenin küçük modeli olan Pixel 4, 5.7 inçlik Full HD+ OLED ekran, 2800 mAh pil, Snapdragon 855 işlemci, 6 GB RAM ve 64 GB depolama alanı ile gelecek.

Ailenin büyük modeli olan Pixel 4 XL ise 6.3 inç Quad HD+ OLED ekran, 3700 mAh pil, Snapdragon 855 işlemci, 6 GB Ram ve 64 GB depolama alanına sahip olacak.

Bilgilerin ortaya çıkmasının ardından Best Buy'ın Kanada sitesindeki ilgili sayfa silindi. Ancak kullanıcılar ekran görüntülerini aldığı için telefonla ilgili birçok bilgi de ortaya çıkmış ve resimleşmiş oldu. Öte yandan Google'ın yeni modellerini Salı günü düzenleyeceği bir etkinlikte tanıtacağı da biliniyor.