Google Pixel ve Pixel XL hakkında yeni bilgiler geldi

Google Pixel ve Pixel XL telefonları hakkında bilgiler gelmeye devam ediyor. Google Pixel modelleri hangi renk seçenekleri ile gelecek?

Google Pixel ve Pixel XL hakkında yeni bilgiler geldi

Google’ın yeni akıllı telefonlarını tanıtmasına çok az bir süre kaldı. Telefonlar bugün tanıtılacak ancak bilgiler gelmeye devam ediyor. Dünya çapında önemli olan operatörler ve perakendeciler sayesinde net bilgiler gelebiliyor.

En son ayrıntılar ABD merkezli operatör Verizon tarafından geldi. Şimdiye kadar Pixel telefonların siyah ve gri renkleri ile geleceği biliniyordu. Ancak Verizon’un sitesinde telefon bu renklerin yanı sıra mavi rengiyle de listelenmiş.

Operatör aynı zamanda müşterilerin Pixel ve Piksel XL telefonların 32GB ve 128GB sürümlerinden seçebileceğini doğruladı.

1475557541_google-pixel.jpg

Google Magic, Google Assistant’ın geliştirilmiş bir versiyonu olabilir

Verizon tarafından ortaya çıkarılan bilgilerden biri de Google Magic adında yeni bir özellik oldu. Google Magic hakkında çok şey bilmiyoruz ama Google Assistant’ın geliştirilmiş bir versiyonu olacağı düşünülüyor. 

1475561931_verizongooglepixelandpixelxlleak100416-825x600.jpg

Google Pixel ve Pixel XL bugün tanıtılıyor

Google, her iki Pixel akıllı telefonunu da bugün tanıtacak ve telefonlar hakkında tüm merak edilenler ortaya çıkacak. Biz de sizlere bu bilgileri anında aktaracağız.