Google Pixel XL ve iPhone 7 Geekbench test karşılaştırması!

Google Pixel XL ve iPhone 7 Geekbench test karşılaştırması yapıldı. Google Pixel XL ve iPhone 7 Geekbenc test karşılaştırmasında en çok puanı hangi telefon aldı.

Google Pixel XL ve iPhone 7 Geekbench test karşılaştırması!

Google geçtiğimiz günlerde yeni akıllı telefonları Google Pixel ve Google Pixel XL akıllı telefonlarını resmen ilan etti. Telefonlar baştan aşağıya üst düzey özelliklerle donatılmış ve 32 GB versiyonu 650 dolar olan telefonu fiyatı da rakiplerine göre daha uygun diyebiliriz.

Google Pixel XL ve iPhone 7 Geekbench test karşılaştırmasında kim daha çok puan aldı?

Google Pixel 4GB RAM ve Qualcomm’un son işlemcisi Snapdragon 821 işlemci ile güçlendirilmiş. Tabii ki de bu özelliklere sahip telefondan beklentilerde yüksek oluyor. Geekbench test sonuçları gelen Google Pixel XL’nin puanı Apple’ın son tanıttığı iPhone 7 modeli ile karşılaştırıldı. Zira tanıtıldığından beri Google Pixel XL, iPhone 7’ye rakip olarak görülüyordu.

 Ancak Google Pixel XL’den beklentileri yüksek olanlar için üzgünüz. Çünkü sonuçlar bekledikleri gibi olmayabilir. Geekbench testinden geçirilen telefonların puan karşılaştırmasında iPhone 7 açık ara önde görünüyor.

 Google Pixel Geekbench testinde tek çekirdeklide 1607 ve çok çekirdekli de 4147 alırken, iPhone 7 tek çekirdeklide 3469, çok çekirdeklide ise 5601 puan aldı.

Aşağıda testin ekran görüntülerini inceleyebilirsiniz.

1475766213_benches.jpg1475766222_benches-2.jpg