Mobil

Google Play Store 3.4.6 yayınlandı - APK İndir (Kurulum-Anlatım)

Yeni Google Play Store'u akıllı telefonlarımıza kurmak istersek konumuzun detaylarına bakalım...

Google Play Store 3.4.6 yayınlandı - APK İndir (Kurulum-Anlatım)

Geçtiğimiz günlerde bir tarihin değiştiği haberini vermiştik:

Artık Android Market ismi hayatımızdan tamamen silindi, yeni marketimizin ismi Google Play Store oldu. Play Store'un yayınlanan ilk güncellemesi bugün itibariyle değişti. Yeni  Google Play Store 3.4.6 versiyonuyla birlikte karşımıza geliyor.

1331256596_googleplayfeature.png

Konumuzun devamında yeni Google Play Store 3.4.6 'u nasıl kuracağımızı ve nereden indireceğimizi sizler için paylaşacağız.

1331256646_play-music-play-books-play-video.jpg

Neler getirdi?

Google Play Store ile gelen Google Play Music, Google Play Video ve Google Play Books ile istediğimiz birçok işlemi rahatlıkla gerçekleştirebiliyoruz.

Yeni Google Play Store 3.4.6 ile birlikte simgelerde resimlerde herhangi bir değişik gözlenmese de uygulama upload ve downloadlarda, sayfa açma hızlarındaki değişiklikler hissedilir derecede artmış durumda. Yeni iyileştirmelerin yapıldığı bu güncellemeyi kullanmanızı öneriyoruz.

Nerden indirilir ve nasıl kurulur?

1331256214_google-play-store-apk1.jpg

Yeni güncellemeyi indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanının: Google Play Store 3.4.6 APK Dosyası

-İndirme işlemlerini tamamladıktan sonra telefonumuzla PC arasında bir bağlantı kurmamız gerekiyor; Bluetooth, USB veya Wi-Fi ...

-Telefonumuza attığımız APK dosyasını çalıştırmayı deneyelim, eğer çalışmada bir sıkıntı yaşar isek şu adımları uygulayacağız.

-Eski Android market'in telefonumuzda bulunması bu tarz sorunlar oluşturabiliyor, eski marketi kaldırmalıyız:Ananemü > Ayarlar > Uygulamalar > Uygulamaları Yönet > Hepsi > Android Market > Kapatmaya Zorla  diyerek kaldırıyoruz.

1331256241_google-play-store-apk2.jpg

-Bütün işlemleri tamamladıktan sonra tekrar APK dosyamızı çalıştırmayı deniyoruz, çeşitli lisans soruları gelecek onay verdikten sonra Yeni Google Play Store 3.4.5 telefonumuza kurulmuş olacaktır.

Yorumlar
Bakacam nasil bir seydir
Cevapla
Link yeniler misiniz
Cevapla
bakacağım nasıl bir şeydir
Cevapla
Misafir
uuı
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.