Mobil

Meuzi MX ile görülmemiş fotoğraf çekme yöntemi

Yeni üretilen MX uygulaması görülmemiş fotoğraf çekme yöntemi sağlıyor.

Meuzi MX ile görülmemiş fotoğraf çekme yöntemi

Meizu, Apple "borrowing" tasarım fikirleriyle geçmişi olan Çinli bir elektronik üreticisi. Meuzi, akıllı telefonlar için oldukça güzel bir özellik olan MX Android uygulamasını tasarladı. Kullanıcılar MX uygulamasıyla 8 megapiksellik bir kamera ile mesafe sensörü üzerinden geniş kapsamlı fotoğraf çekebilecek. Aşağıdaki videoyu izleyerek özelliğin nasıl kullanıldığını görebilirsiniz.

MX uygulaması ile kulaklık yuvası yanında bulunan mesafe sensörü üzerinden resim çekmek için telefonu elinizle tutup ekran üzerinde elinizi kaydırmanız yeterli oluyor. Bu fotoğraf çekmek için oldukça yeni ve güzel bir yöntem. MX uygulamasına sahip olabilmeniz için bir firmware güncellemesi yapmanız gerekiyor. Aşağıdaki videoda nasıl yapacağınız anlatılmış.

Videoda ağırlıklı olarak Android 2.3.5 OS içindeki tema ile kullanıcılarına hemen hemen herşeyi sağlayarak MX uygulaması için firmwareyi de desteklediğini görüyoruz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.