Mobil

Haftanın en iyi 7 Android uygulaması

Haftanın en iyi Android uygulamalarını sizin için listeledik.

Haftanın en iyi 7 Android uygulaması

Bir Android cihazınız varsa ve Android uygulamalarında neler yeni ya da hangi ihtiyacınız için nasıl bir uygulama indireceğinize dair bir fikriniz yoksa haberimizde aradığınızı bulabilirsiniz. Sizler için haftanın ihtiyaçlara göre en iyi Android uygulamalarını listeledik.

Aşağıda ve sonraki sayfalarımızda bu uygulamaları inceleyebilirsiniz.

Action Launcher Pro


Eğer Android cihazının varsayılan olarak sunduğu kullanıcı arayüzünü beğenmiyorsanız  bu ana ekran uygulaması tam size göre.

Bu uygulama kullanıcılara istedikleri gibi bir ana ekran düzeni kurmalarını sağlar. Bu tarz uygulamaların sayısı hızla artıyor ve aralarında sunduğu özellikler bakımından dikkat çekenler de olabiliyor.

Action Launcher Pro, rakiplerine göre uygulamaları daha hızlı başlatmasıyla daha çok ilgi görüyor.

Uygulamada, bildirim ekranı haricinde ana ekranın üst kısmında bir menü çubuğu bulunuyor. Bu çubuk ile uygulama menüsüne ulaşım hızlanıyor. Ayrıca uygulama oluşturmak istediğiniz ana ekran klasörlerine bir kapak atamanızı sağlıyor. Bu kapağı uygulamaların ikonlarından seçebiliyorsunuz. Ancak örneğin çağrı ikonunu seçtiğinizde, tek dokunmayla telefonun çağrı ekranına geçiyorsunuz. İki kere dokunduğunuzda ise klasör açılıyor ve içerisinde uygulamaları gruplayabiliyorsunuz. Bu tarz klasörler şeffaf bir kare ikonu ile temsil ediliyor.

Haftanın en iyi 7 Android uygulaması - Resim : 1
Action Launcher Pro
YENİ
Lacy Chris
0 + indir
24 puan (3.9 ort)
Haftanın en iyi 7 Android uygulaması - Resim : 2 3.9
4,16 $
Next LauncherGo Dev Team tarafından tasarlanan Android Next launcher uygulamasında, içerik olarak 3D  görsel öğelere çokça  yer verilmiş. Yeni bir launcher uygulaması olan Next Launcher yükledikten sonra karşınıza bu uygulamayı arkadaşlarınızla paylaşın bağlantısı çıkacak eğer paylaşmazsanız bu uygulama aktif olmayacaktır.

Go Dev Team in oldukça başarılı bu çalışmasında farklı olarak daha çok görselliğe önem verilmiş. Uygulama tasarım açısından 3D grafik ve farklı bir tasarım arayüzü ile karşımıza çıkıyor.

Android Next Launcher özellikleri:

  • Stereoskopik ekran önizleme: Yeni ekran ekleme, düzenleme, silme ve farklı animasyon ekleme.
  • Sağ altta bulunan uygulama çekmecesiyle uygulama menüsündeki simgeleri ad ve zamana göre hızlı sıralama klasör ekleme gibi işlemleri hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.
  • Kaydırma efektleri
  • Dönebilen dock özelliği ile yukarı aşağı ana ekran düzenleme önizleme gibi işlemleri hız bir şekilde yapabilme
  • Sınırsız ekran düzenleme ve ana ekranda bulunan simgeleri kolayca kaldırma ve yönetme
  • 3D Widget(yakında eklenecektir)
Haftanın en iyi 7 Android uygulaması - Resim : 3
Next Launcher
YENİ
GO Launcher Dev Team
0 + indir
2 değerlendirme (5 ort)
Haftanın en iyi 7 Android uygulaması - Resim : 4 5.0
15,99$Photo BarYaklaşan yeni yıl tatili ile birlikte insanlar hediye almaya hatta paketleyip hazırlamaya başladılar bile. Eğer sizde sevdiklerinize bir hediye vermek istiyor ancak bunu el emeğinizle sanatsal olarak yapmak istiyorsanız PLASTEC Fotoğraf Bar uygulaması tam size göre. Alacağınız kişinin resmi ile bir etiket hazırlayıp aldığınız hediyeye bu etiketi yapıştırdınız mı değerli bir hediye olacaktır.

Eğer hediyeyi vereceğiniz kişinin bir görüntüsünü alamıyorsanız önceden galerinizde olan bir resmi kullanabilirsiniz. Bilgisayarınıza telefonunuzu bağlayıp etiketi yazdırabilirsiniz. Ayrıca üzerine notta ekleyebilirsiniz.

Haftanın en iyi 7 Android uygulaması - Resim : 5
Photo Bar
YENİ
PLASTEC
500 + indir
5 değerlendirme (5 ort)
Haftanın en iyi 7 Android uygulaması - Resim : 6 5.0
ÜcretsizMyAsana (Beta) – Asana Client


Asana.com web sitesi insanların yanı sıra kendi takım arkadaşlarınızın görevlerini takip etmenize olanak tanıyan en iyi proje yönetimi sitelerinden biri. Andrzej Pronobis, Android cihazlar için MyAsana (Beta) – Asana Client uygulamasını geliştirdi. Asana kimlik bilgilerinizle oturum açın ve görevleri görüntüleyebilmek için uygulamayı senkronize edin. Daha sonra bir proje için bir görev ekleyp bitiş tarihini belirtip ve etiket ekleyip onları düzenleyebilirsiniz.

MyAsana (Beta) – Asana Client, Google Play Mağazası'ndan ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Haftanın en iyi 7 Android uygulaması - Resim : 7
MyAsana (Beta) - Asana Client
YENİ
Andrzej Pronobis
50 + indir
4 değerlendirme (5 ort)
Haftanın en iyi 7 Android uygulaması - Resim : 8 5.0
ÜcretsizSnapseed


Dev fotoğraf filtreleme uygulaması Instagram, birçok Android kullanıcısı tarafından fotoğraf çekip filtre uygulayarak sosyal ağlarda paylaşıyorlar. Şimdi yeni vir fotoğraf uygulaması Instagram'ın ayak izlerini takip edecek. Nik Software tarafından geliştirilen uygulama ücretsiz olarak sunuluyor.

Snapseed ile fotoğraf çekimi öncesinde ve sonrasında birbirinden başarılı ve etkileyici düzenlemeler yapmak mümkün. Söz konusu düzenlemeler sizin özgürce hareket edebileceğini bir arayüz üzerinden sunuluyor. Yine tasarımlarınıza bağlı olarak serbest bir şekilde hareket edebilmenizin yanı sıra belirli formatları görsellere uygulayabiliyorsunuz.

Renk ve ışık düzenlemeleri yapılmasına da imkân tanıyan Snapseed, sahip olduğu dört farklı çekim efekti ile çok uğraşmadan etkili fotoğraflar elde etmek isteyenlerin ihtiyacını da görüyor.

Facebook, Twitter ve Flickr bağlantısı kurabilen Snapseed uygulaması, fotoğraf çekmeyi çok seven ve tasarıma önem veren kullanıcılar için ideal.

Haftanın en iyi 7 Android uygulaması - Resim : 9
Snapseed
YENİ
Nik Software, Inc
0 + indir
299 puan (4.7 ort)
Haftanın en iyi 7 Android uygulaması - Resim : 10 4.7
ÜcretsizNike Training ClubSağlıklı bir vücuda sahip olmak o kadar da zor değil. Eğer egzersiz yapmak istiyorsanız ama toplulukta sıkılıyorsanız bu uygulama tam size göre. Nike Training Club adlı uygulama Nike Inc. tarafından geliştirilmiş. Uygulama ile eğitici egzersiz eğitim videolarını izleyebilirsiniz. Uygulama ücretsizdir.

Haftanın en iyi 7 Android uygulaması - Resim : 11
Nike Training Club
YENİ
Nike, Inc
0 + indir
8 değerlendirme (4.6 ort)
Haftanın en iyi 7 Android uygulaması - Resim : 12 4.6
ÜcretsizLINE ToolsÇok sayıda aracı başlatmak için ayrı ayrı uygulama kullanmak yerine tek bir uygulamada bütün araçların olması eminiz ki herkes için daha iyi olur. LINE Tools uygulaması ile cetvel, iletki, pergel, hesap makinesi ve bunun gibi kullanışlı araçların hepsini bir arada bulmanız mümkün. Uygulamanın kullanımı çok basit ve pratiktir. LINE Tools uygulamasını ücretsiz olarak Google Play Mağazası'ndan indirebilirsiniz.

Haftanın en iyi 7 Android uygulaması - Resim : 13
LINE Tools
YENİ
Naver
0 + indir
9 değerlendirme (4.5 ort)
Haftanın en iyi 7 Android uygulaması - Resim : 14 4.5
Ücretsiz
Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.