Mobil

Hangi Xperia'lar Android 4.3 Jelly Bean güncellemesi alacak?

İşte Android 4.3 Jelly Bean güncellemesini alacak Sony'lerin listesi!

Hangi Xperia'lar Android 4.3 Jelly Bean güncellemesi alacak?

Elektronik pazarının rakipsiz firmalarından Sony, mobil ayağında hız kesmeden ilerlemeye devam ediyor. Geçtiğimiz yıl Xperia ailesiyle Android ekosisteminde önemli bir boşluğu dolduran firmanın en büyük sorunu olarak bakılan güncelleme sorununa dair geçtiğimiz saatlerde yepyeni bir haber geldi.

1382383284_xperiascolourrobots-620x384.jpg

İnternette mobil dünyanın en iyilerinde gezen tablo geçtiğimiz saatlerde gündeme bomba gibi düştü. Listede yer alan bilgilere göre hangi Xperia modelinin hangi gün Android 4.3 Jelly Bean güncellemesi alacağı yer alıyordu. Google'ın yıl içinde büyük umutlarla duyurduğu 4.3 Jelly Bean güncellemesi ile birlikte gelen OpenGL ES 3.0 desteği oyun deneyimini üst segmente taşıyor.

1382383320_gsmarena0011382346033.jpg

Yine dünyanın en iyileri olarak bilinen S4 ve One'a başlayan Android 4.3 Jelly Bean güncellemesinden sonra gözler Sony'nin son zamanlarda en çok övülen telefonlarından Xperia Z, Z1 ve Z1f'e çevrildi. Sony cephesinden güncellemeler için henüz resmi bir açıklama gelmezken gözler yetkililerin twitter hesabına çevrildi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.