Oyun

Call of Duty Vanguard tanıtım videosu yayınlandı!

Call of Duty Vanguard tanıtım videosu yayınlandı! Fragman yeni ve son Call of Duty oyunu hakkında bazı ipuçları sağlıyor.

Call of Duty Vanguard tanıtım videosu yayınlandı!

Call of Duty Vanguard tanıtım videosu yayınlandı! Yeni Call of Duty oyununa ait video, oyun hakkında bazı önemli ipuçları taşıyor. Fragmanda Sovyet Rusya askeri olan keskin nişancı, bir diğer oyuncuyu vuruyor.

Call of Duty Vanguard tanıtım videosu yayınlandı!

Geçtiğimiz günlerde Call of Duty: Vanguard‘ın bazı oyun paketlerine ait görüntüler ortaya çıkmıştı. Haftanın başında sızdırılan görüntülere göre yeni oyun, CoD hayranlarını 2. Dünya Savaşı'na geri götürüyor. Warzone oyuncularına sunulan tanıtım videosu, yeni ve son Call of Duty oyunu hakkında bazı ipuçları sağlıyor.

Call of Duty Vanguard tanıtım videosunda, oyuncuların maçı kazanındıktan sonra bir helikopterin halatına tırmandığı görülüyor, Ancak halata tırmanan son oyuncu, halatın ortasındayken, kum torbalarının üzerine uzanmış Sovyet Rusya askeri olan kadın bir keskin nişancı tarafından vuruluyor ve ardından vurulan oyuncu halattan düşüp ölüyor. Dilerseniz bu görüntüleri aşağıda yer alan videodan izleyebilirsiniz.

İddialara göre Sledgehammer Games’in geliştirdiği Vanguard’ın bu yıl piyasaya sürülecek olduğunu ayrıca belirtelim. Ayrıca Call of Duty: Vanguard‘a ait resmi olarak görebildiğimiz tek video bu, daha doğrusu tek içerik bu.

Helikoptere tırmanmak için halata tırmanan oyuncuyu halatın ortasındayken vuran kadın Sovyet Rusya askerinin kıyafeti ve silahı, Call of Duty'nin son oyununun 2. Dünya Savaşı'nda geçeceği yönündeki söylentileri destekler nitelikte.

Yorumlar
uğurcan
video fake nerdenmi anladım sol tarafta adamlar sesli konuşuyor ve 7 24 durmadan konuşuyorlar bitene kadar ama o esnada araya giren kadın ne tesadüf adamlar sustumu bi anda bug olmuş adam ölmüş bunuda avantaja cevirmişler bence
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.