Honor'un katlanabilir telefonunda büyük yenilik

Honor Magic V3, yeni bağlantı özellikleriyle teknoloji dünyasında ses getirecek. Özellikleri ve sertifikasıyla şimdiden dikkatleri üzerine çekti.

Honor'un katlanabilir telefonunda büyük yenilik

Yeni bir Honor telefon modeli FCP-AN10, Çin'in 3C otoritesinden onay aldı. Cihazın resmi pazarlama adı henüz bilinmiyor, ancak yaklaşmakta olan Magic V3 katlanabilir telefon olabileceği düşünülüyor.

Önceki raporlar, Çin pazarının Mayıs ayında Honor 200 serisi akıllı telefonları, Haziran ayında Magic V Flip'i ve Temmuz ayında Magic V3'ü alacağını öne sürmüştü. Honor 200 serisi ve Magic V Flip beklendiği gibi piyasaya sürüldü, şimdi ise Magic V3'ün gelecek ay tanıtılması bekleniyor.

FCP-AN10 model numaralı Honor telefonun 3C veritabanında 66W hızlı şarj cihazı ile listelendiği görüldü. Ayrıca, cihazın uydu bağlantısını destekleyeceği de belirtiliyor. Ancak, sertifikada cihazla ilgili başka bir bilgi yer almıyor.

Magic V3, Çin pazarında Vivo X Fold 3 Pro ve yakında çıkacak olan Xiaomi Mix Fold 4 gibi rakip cihazlarla rekabet edecek. Magic V3'ün de Snapdragon 8 Gen 3 yonga setine sahip olacağı tahmin ediliyor. Cihazın diğer özellikleri hakkında henüz kesin bilgi bulunmuyor.

Geçen Temmuz ayında piyasaya sürülen Magic V2, tasarımıyla eleştirmenler ve kullanıcılar tarafından övgüyle karşılanmıştı. Cihaz yalnızca 231 gram ağırlığında ve açıldığında yalnızca 4.7 mm kalınlığındaydı. Snapdragon 8 Gen 2 destekli katlanabilir telefon, 7.92 inç kapak ekranı, 6.43 inç harici ekran ve 5,000mAh batarya ile 66W hızlı şarj özelliklerine sahipti. Magic V3'ün selefinden daha büyük bir batarya ile gelmesi ve yine ince ve hafif bir profil sunması bekleniyor. Önümüzdeki raporların V3'ün ana özelliklerine ışık tutması umuluyor.