Mobil

HTC Malzeme Kalitesi Konusunda Mobil Dünyanın Sınırlarını Çiziyor

HTC'nin yeni amiral gemisi One M8 altından üretildi!

HTC Malzeme Kalitesi Konusunda Mobil Dünyanın Sınırlarını Çiziyor

Android telefonlarda hep bir "malzeme kalitesi" tartışması yapılmıştır. Bu işi en iyi yapan firma ise HTC oldu. One X modelinden beri en kaliteli malzemeyi kullanmaya çalışan HTC One modeliyle birlite ise alüminyum yüzey kullanarak malzeme kalitesini oldukça üst seviyelere çıkartmıştı. 

iPhone 5S ile birlkte hayatımıza giren "Gold" rengi öylesine popüler olduki özellikle iPhone 5S Gold renginin bulunabilirliği oldukça düşük seviyelerde kaldı ve en çok satılan iPhone rengi oluverdi.

1399285562_iphone5gold.jpg

Diğer firmalarda bu popüleriteden yararlanmak adına telefonlarını "gold" renginde üretmeye başladılar. HTC ise bununla da yetinemyip yeni amiral gemisi modelini direkt Gold yani Altından üretti. 24 ayar altın kaplama kullanılan HTC One M8'in videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Alamk isteyenler için telefonun özel bir kutu içinde satışa sunulacağını ve fiyatının ise 2560 dolar olduğunun altını çizelim...

1399285579_own-a-gold-or-platinum-plated-htc-one.jpg1399285590_own-a-gold-or-platinum-plated-htc-one-1.jpg1399285605_own-a-gold-or-platinum-plated-htc-one-2.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.