Mobil

HTC One M8 GPE ve One M7 GPE için Android 4.4.4 yayınlandı

Android 4.4.4 şimdi Google Play Edition cihazlar için başladı.

HTC One M8 GPE ve One M7 GPE için Android 4.4.4 yayınlandı

HTC temmuz döneminde One M8 ve One M7 için Android 4.4.4 KitKat güncellemesini başlatacak. Şirket öncesinde ise amiral gemisi modellerin Google Play Edition versiyonları için halihazırdaki resmi en güncel Android sürümünü yayınlandı.

Google hatırlanacağı üzere geçtiğimiz ay Android 4.4.3 güncellemesini yayınladı. Dağıtımın üzerinden bir hafta geçmişken Google bu defa Android 4.4.4’ü kullanıcılarla buluşturdu. Nexus kullanıcılarından gelen raporlar doğrultusunda Android 4.4.3’te tespit edilen bazı hatalar Android 4.4.4 güncellemesiyle çözüme kavuşturuldu.

1404296141_gsmarena001.jpg

One M8 GPe ve Obe M7 GPe için yayınlanan Android 4.4.4 güncellemesi çoğunlukla güvenlik yamaları ve hata düzeltmelerinden oluşuyor.  Bunun yanında performans iyileştirmeleri güncelleme kapsamında yer alıyor.

One M8 ve One M7’nin GPe sürümlerine sahipseniz güncelleme OTA üzerinden kısa süre içerisinde size ulaşacaktır. Orijinal M8 ve M7 içinse güncellemenin önümüzdeki günlerde dağıtıma sunulması bekleniyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.