Mobil

HTC One M8 Sense 7.0 güncellemesi ne zaman?

HTC One M8 Sense 7.0 güncellemesi başka bahara kaldı. Güncelleme için kullanıcılar uzun bir süre daha bekleyecek.

HTC One M8 Sense 7.0 güncellemesi ne zaman?

HTC One M8 kullanıcılarının keyfini kaçıracak bir gelişme yaşandı. Tayvanlı üreticinin 2014 yılı amiral gemisi telefonu One M8 için merakla beklenen Sense 7.0 güncellemesi görünüşe bakılırsa 2016 yılına sarkacak. HTC Kuzey Amerika ürün müdür Mo Versi Twitter üzerinden yöneltilen bir soru üzerine One M8 için Sense 7.0’ın Android M güncellemesine dahil edileceği bilgisini verdi.

One M8 kullanıcıları ise ağustos ayında başlayacak Android 5.1.1 güncellemesiyle en güncel Sense sürümüne kavuşmayı bekliyordu. Aslında haksız da değiller, zira HTC İngiltere daha önceki bir paylaşımında Sense 7.0’ın Android 5.1 güncellemesine dahil edileceğini bildirmişti.

1439294187_moversiontwitterharshitsharma04willbetiedtothemreleasethanks.png

One M8 için Android M güncellemesi ne zaman yayınlanacak?

Bu sorunun yanıtını bizlere en iyi Google verecektir. Şirket muhtemelen ekim ayı içerisinde yeni Nexus telefonlarla birlikte Android M’yi resmen dağıtıma sunacak. HTC ise her zamanki beklenen açıklamasını yaparak güncellemenin 90 gün içerisinde dağıtıma sunulacağını bildirecek. En iyimser tabloyu çizecek olursak, One M8 için Android M ve Sense 7.0 güncellemesi Ocak 2016’da yayınlanacak.

Android M yolundaki güncelleme ayaklarından biri olan Android 5.1.1 One M8’e güvenlik iyileştirmeleri, hata düzeltmeleri ve pil iyileştirmesi getirecek. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.