Mobil

HTC One M8'in çift SIM kartlı modeli sızdı

HTC One M8'in çift SİM kartlı versiyonu Rusya'da ortaya çıktı.


Geçtiğimiz Nisan ayında HTC Rusya sorumlusu Andrey Kormiltsev, One M8 amiral gemisi modelinin çift SIM kartlı versiyonunun yakında piyasada olacağına dair ifadelerde bulunmuştu. Ancak bu ifadelerin hemen ardından HTC'den yapılan açıklamada, "henüz böyle bir model üretme konusunda nihai bir karara varılmamıştır" denilmişti. Ama görenen o ki bu nihai karar sonunda alınmış görünüyor.

1402081355_img20140606210832.jpg

Rus Federal İletişim Kurumunun (ROSCOM) (FCC ile eşdeğer bir kurum) internet sitesinde ortaya çıkan liste çift SIM HTC One (M8)'in gerçek olduğunu ortaya koyuyuyor. Sitede HTC One M8'e ait tek bilgi ise önceki modelde bulunan çıkarılamayan tümleşik bir bataryanın aksine cihazın çift SIM kartlı versiyonunda çıkarılabilir 2600mAh gücünde bataryaya sahip olduğu görülüyor. 

ROSCOM tarafından onaylanan çift SIM destekli HTC One (M8)'in ne zaman piyasaya sürüleceği hakkında şimdilik bir bilgi bulunmuyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.