Mobil

HTC One X'e Android 4.2.2 ve HTC Sense 5 geliyor

HTC One X için Android 4.2.2 ve HTC Sense 5 arayüzü ne zaman yayınlanacak

HTC One X'e Android 4.2.2 ve HTC Sense 5 geliyor

HTC One X Android 4.1.2 güncellemesini almıştı. Ancak yeni gelen haberlere göre HTC bu cihaza Android yükseltmesinde orda kalmayacak. HTC One X için Android 4.2.2, HTC Sense 5 arayüzü ile birlikte Haziran ve Temmuz aylarında güncellenmeye başlayacak.

Tabii ki HTC resmi bir açıklama yapana kadar bu bilgi doğru sayılamaz ancak bu haber eğer gerçekse HTC One X kullanıcıları çok sevinecektir. Android 4.2.2 ile birlikte HTC Sense 5 gelmesi HTC One X'e oldukça canlılık getirecektir.

1364724746_htc-one-x.jpg

Daha önce HTC'nin bazı modelleri için HTC Sense 5'i yayınlayacağı haberlerini okumuştuk. Açıklamaya gör bu cihazlar, HTC One X, HTC One X +, HTC Butterfly, Droid DNA ve HTC One S akıllı telefonlardı.

HTC One X Haziran Temmuz aylarında Android 4.2.2 güncellemesini alacak ancak bu sürüm o tarihte yeniliğini kaybetmiş olacak. Çünkü Google Mayıs ayında Google I \ O etkinliğinde Android 5.0 sürümünü tanıtmış olacak.

Yorumlar
Htc Hastası
Haberde Htc One X 4.1.2 güncellemesi almıştı diyor sanırım 4.1.1 demek istedi. Geldi de ben mi alamadım yoksa. Bildiğim ve okuduğum kadarı ile sense 5 arayüzü Htc One X e 4.1.2 güncellemesi ile gelecek. 4.2.2 de nereden çıktı. Yanlış biliyorsam düzeltin.
Cevapla
Misafir
Acaba htc one x plus da gelecek misiniz
Cevapla
s@mi
birde şu ram olayına care bulsalar.200 mb boş ram hiç bir şey calismiyorken çok az
Cevapla
Misafir
telfon bu haliyle bile çok iyi ama bulac ekstra özellik fena olmaz
Cevapla
s@mi
olsun hiç yoktan iyidir . ışte insaallah bu haber doğrudur
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.