Mobil

HTC One X'e Android 4.2.2 ve HTC Sense 5 geliyor

HTC One X için Android 4.2.2 ve HTC Sense 5 arayüzü ne zaman yayınlanacak

HTC One X'e Android 4.2.2 ve HTC Sense 5 geliyor

HTC One X Android 4.1.2 güncellemesini almıştı. Ancak yeni gelen haberlere göre HTC bu cihaza Android yükseltmesinde orda kalmayacak. HTC One X için Android 4.2.2, HTC Sense 5 arayüzü ile birlikte Haziran ve Temmuz aylarında güncellenmeye başlayacak.

Tabii ki HTC resmi bir açıklama yapana kadar bu bilgi doğru sayılamaz ancak bu haber eğer gerçekse HTC One X kullanıcıları çok sevinecektir. Android 4.2.2 ile birlikte HTC Sense 5 gelmesi HTC One X'e oldukça canlılık getirecektir.

1364724746_htc-one-x.jpg

Daha önce HTC'nin bazı modelleri için HTC Sense 5'i yayınlayacağı haberlerini okumuştuk. Açıklamaya gör bu cihazlar, HTC One X, HTC One X +, HTC Butterfly, Droid DNA ve HTC One S akıllı telefonlardı.

HTC One X Haziran Temmuz aylarında Android 4.2.2 güncellemesini alacak ancak bu sürüm o tarihte yeniliğini kaybetmiş olacak. Çünkü Google Mayıs ayında Google I \ O etkinliğinde Android 5.0 sürümünü tanıtmış olacak.

Yorumlar
Htc Hastası
Haberde Htc One X 4.1.2 güncellemesi almıştı diyor sanırım 4.1.1 demek istedi. Geldi de ben mi alamadım yoksa. Bildiğim ve okuduğum kadarı ile sense 5 arayüzü Htc One X e 4.1.2 güncellemesi ile gelecek. 4.2.2 de nereden çıktı. Yanlış biliyorsam düzeltin.
Cevapla
Misafir
Acaba htc one x plus da gelecek misiniz
Cevapla
s@mi
birde şu ram olayına care bulsalar.200 mb boş ram hiç bir şey calismiyorken çok az
Cevapla
Misafir
telfon bu haliyle bile çok iyi ama bulac ekstra özellik fena olmaz
Cevapla
can
çok iyi haber umarım daha erken yayınlarlar
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.