Mobil

HTC One yüksek kalitede ses kaydı sunuyor

Beats Audio ve Stereo hoparlörle ile keyifli bir ses deneyimi sunan HTC One, aynı zamanda kaliteli ses kaydı da sunuyor.

HTC One yüksek kalitede ses kaydı sunuyor

HTC’nin 2013 yılı amiral gemi modeli HTC One, bünyesinde barındırdığı birçok yenilik ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Yenilenen Sense arabirimi, tüm haberlerin aynı ekran yer almasını sağlayan BlinkFeed, Ultrapiksel kameranın yeteneklerini gözler önüne seren HTC Zoe ve Beats Audio ile desteklenen stereo hoparlörler söz konusu yeniliklerin başında geliyor.
1362718570_htc-boomsound-cift-zar-070313.jpg

Telefonda yer alan BooSound teknolojisinin ise detayları henüz netleşiyor. Stüdyo kalitesinde ses kayıt imkanı sunan yenilik, çok gürültülü ortamlarda dahi ses kaydı kalitesinden ödün vermiyor. Telefonun içeriğinde çift zarlı MEMS mikrofon yer alırken, bu zarlardan biri ses hassasiyeti sağlarken; bir diğer zar ise yüksek desibelli ses kaynaklarına odaklanıyor. Her iki zarın sunduğu yetenekler birleşince kayıt edilen içeriklerde mükemmele yakın ses kalitesi ortaya çıkıyor.

Yorumlar
Sezer DHD
yahu arkadaşlar marka danışmanı ağzını bırakın. nihayi tüketici olarak beğeni ve elesrilerinizi yapın. mesela ben sense arayuzunu androidten çok ayrı tutmusumdur. telefon alırken kullanabilirlik bakımından ilk tercihim olacak bu yüzden. donanımı ve malzeme kalitesi, ekran keskinliği, ses yüksekliği ve yazilim özelleştirmeleri itibariyle çok beğendim. eski bir htc kullanıcısı olarak markayı stil sahibi buluyorum. tek eleştirdiğim nokta çok model çıkarıp kullanıcısını uzmesiydi. bu politikadan vazgeçtiklerini açıkladılar. memnuniyeti verici benim açımdan. güncelleme konusuna gelince; salt android. 4.2 kullanacağıma sense arayuzlü 4.1 kullanırım. açık ve net olarak söyleyebilirim ki android seven birisi olarak sense siz kullandığım android telefonlar sıkıcı geliyor. basit ve bayağı. htc android dünyasında apple gibi kimlikli telefonlar üretiyor. sony nin time scape veya samsungun touch wizi sense ile yarisamaz bile.
Cevapla
Sezer DHD
lg yi konuşmama gerek yok. öne çıkan bir özelliği bile yok. herkes almasın zaten htc yi bilen alsın baksin keyfine.
Cevapla
Sezer DHD
lg yi konuşmama gerek yok. öne çıkan bir özelliği bile yok. herkes almasın zaten htc yi bilen alsın baksin keyfine.
Cevapla
QWERTY
100 milyonlarca samsung alan kahvehaneden cikmiyo,ondan kahvehaneler dolup tasiyo. hatta okeye donuyolar telefonlariyla (!) Allah bu millete akil fikir versin,elin adami uzaya cikiyor bizdekilerde "teknolojiden" bile bahsederken kahvehane muhabetlerinden bahsediyor... Yazik yurtdisina giden paralara,al cevirmeli telefon! bu kafayla nedecen sen Htcyi,Apple i, Samsungu Sony i...!
Cevapla
Gakko
HTC yalnış yapi aslında Samsunga bin basar amma tanıtımı eyi yapamiler yoksa Sony bilem yaklaşırlar ha.
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.