Mobil

Huawei P30 Pro kamerası güncellendi

Son günlerde yaşanan sıkıntılara rağmen Huawei P30 Pro yeni kamera güncellemesi aldı. Telefonun kamerası artık daha kabiliyetli.

Huawei P30 Pro kamerası güncellendi

Çinli markanın halen satıştaki amiral gemisi modellerinden biri olan Huawei P30 Pro, yeni bir kamera güncellemesi aldı. Bazı düzenlemeler ve yenilikler içeren güncelleme ile kamerası zaten iyi olan telefon daha da güçlü hale geldi.

Huawei P30 Pro kamerası güncellendi

Yapılan güncelleme ile telefonun kamerası artık daha kabiliyetli hale gelirken renk aktarımı ve doğal tonların kalitesi de yükseltildi. 316 MB büyüklüğündeki güncelleme fotoğraf kalitesini artırırken, daha doğal ve orijinal tonlarda renk aktarımı mümkün hale geldi. Ek olarak Huawei renk sıcaklığı ve HDR algoritması da güncellendi.

Ayrıca bazı hataların da giderildiği 9.1.0.161 numaralı güncelleme ilk etapta belli bölgelerde yayınlandı. Yeni güncellemenin önümüzdeki günlerde ülkemizde de kullanıma sunulması bekleniyor.

Daha önce test merkezimize gelen Huawei P30 Pro'yu detaylı bir şekilde incelemiştik. Bu videoyu aşağıda izleyebilirsiniz:

Yorumlar
Morad
Bundan sonra ancak kamera güncellemesi alır
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.