Mobil

Xiaomi Mi Band 4 tanıtılmadan ön siparişe çıktı

Henüz tanıtılmayan Xiaomi Mi Band 4 ön siparişe açıldı. Akıllı bilekliğin fiyatı da kesinleşti.

Xiaomi Mi Band 4 tanıtılmadan ön siparişe çıktı

Xiaomi'nin yeni akıllı bilekliği Mi band 4 tanıtılmadan ön siparişe sunuldu. Markanın merakla beklenen akıllı bilekliği ile ilgili birçok detay zaten ortaya çıkmıştı. Mi Band ailesinin dördüncü nesili olacak Mi Band 4, beklendiği özelliklere sahip olacak.

Xiaomi Mi Band 4 tanıtılmadan ön siparişe çıktı

Aliexpress e-ticaret sitesinde ortaya çıkan Mi Band 4 ön siparişindeki bilgilere göre telefonda 135 mAh pil olacak. Bluetooth 5.0 teknolojisini destekleyecek olan akıllı bileklik renkli bir ekrana da sahip.

Xiaomi Mi Band 4 tanıtılmadan ön siparişe çıktı - Resim : 1

Mi Band 3'e fazlasıyla benzeyen bir Mi Band 4, NFC ve NFC bulunmayan iki farklı sürüme sahip olacak. Aliexpress'te satışa sunulan sürümün NFC olmayan sürüm olduğunu da belirtelim. Akıllı bilekliğin Aliexpress üzerindeki fiyatının ise 294 TL olduğunu belirtelim. Bu da bugünün kuru ile 48 dolar yapıyor. Ön sipariş bilgisinin yer aldığı sayfada 11 Haziran'da resmi olarak tanıtılacak olan bilekliğin bu tarihten sonra gönderilmeye başlanacağı bilgisi de yer alıyor. 

Siz de ürünü merak ediyor ve Aliexpress üzerinden fiyatını ve özelliklerini merak ediyorsanız ilgili sayfaya bakabilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.