Mobil

Huawei'den Apple ve Samsung'a gönderme

Yeni bir reklam kampanyasına başlayan Huaewi, geçtiğimiz günlerde telefonlarını yavaşlattıkları gerekçesiyle cezaya çarptırılan Samsung ve Apple'a gönderme yaptı.

Huawei'den Apple ve Samsung'a gönderme

İtalya'da geçtiğimiz günlerde sonuçlanan bir davada Apple ve Samsung'a eski telefon modellerini bilerek yavaşlattıkları gerekçesiyle toplamda 15 milyon euro ceza verilmişti. Twitter'da yaptığı bir paylaşımda bu cezaya gönderme yapan Huaewi, Apple ve Samsung ile adeta dalga geçti.

Huawei'den Apple ve Samsung'a gönderme

Yaklaşık bir ay önce Apple'ın yeni telefonlarını satın almak için kuyruğa girenlere Huawei marka powerbank dağıtarak ilginç bir çalışmaya imza atan marka, şimdi de telefonlarının asla yavaşlamayacağını belirten göndermeli reklam çalışması ile gündemde.

Şirketin İngiltere'deki resmi Twitter hesabında paylaşılan çalışmada Huawei Mate 20 Pro'nın hızlı doğduğu ve sürekli hızlı kalacağı belirtiliyor. Ayrıca "daha iyisini almaya zorlamak için telefonlarımızı asla yavaşlatmayacağız" ifadesi de kullanıldı. Bu çalışma ile hem kendi telefonunun reklamını yapan marka hem de rakipleri Samsung ve Apple'a eğlenceli bir gönderme yapmış oluyor.

Yorumlar
vatandaşlar.............................>>>>
huvei yorumlarını okuyun..100 kişiden 75,i memnun değilmiş..çok çabuk sorun çıkarıyormuş...int.de ..
Cevapla
Can
Sanki huvai telefonları çok ucuz lite modelleri bile 3500 oldu
Cevapla
Alanya
Ona buna gönderme yapıp duracağına telefonu gönderse de alsak artık
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.