Infinix Zero Flip tasarımı ve özellikleri sızdırıldı

Infinix'in yeni modeli Zero Flip hakkında önemli detaylar FCC sertifikasıyla ortaya çıktı. Cihazın RAM, depolama ve hızlı şarj özellikleri dikkat çekiyor.

Infinix Zero Flip tasarımı ve özellikleri sızdırıldı

Infinix'in yeni katlanabilir telefonu Infinix Zero Flip, FCC'den onay aldı ve bu, cihazın piyasaya sürülmeye hazırlandığını gösteriyor. Nisan ayında IMEI veritabanında X6962 model numarasıyla görünen Zero Flip, şimdi FCC sertifikasyonu ile ortaya çıktı. Bu sertifikasyon, cihazın önemli özelliklerini ve tasarımını gözler önüne serdi.

Infinix Zero Flip tasarımı ve özellikleri sızdırıldı - Resim : 1

FCC veritabanında yer alan görseller, Infinix Zero Flip'in tasarımını gösteriyor. Cihaz, büyük kare şeklinde bir kapak ekranı ve dikey olarak hizalanmış çift kamera kurulumu ile dikkat çekiyor. Kamera kurulumunun hemen yanında ise hap şeklinde bir LED flaş bulunuyor. Zero Flip'in genel tasarımı, Tecno'nun Phantom V2 Flip adlı modeliyle büyük benzerlikler taşıyor. Ancak iki cihazın iç donanımları konusunda net bir bilgi bulunmuyor.

Zero Flip'in FCC sertifikası, cihazın 8 GB RAM ve 512 GB depolama alanına sahip olacağını ortaya koyuyor. Batarya hakkında bir bilgi bulunmamakla birlikte, cihazın 70W hızlı şarj cihazı ile geleceği belirtiliyor. Cihazın destekleyeceği 4G ve 5G bantlarının bir listesi de sertifikasyon görsellerinde yer alıyor. Ayrıca, cihazın Titanium Siyahı renginde piyasaya sürüleceği de ortaya çıkan detaylar arasında.

Zero Flip, FCC'nin yanı sıra Avrupa'nın EEC platformundan da onay aldı. Bu önemli sertifikasyonların alınması, cihazın bu ayın sonuna doğru ya da Temmuz ayında resmiyet kazanabileceğini düşündürüyor. Şu anda Infinix tarafından cihazın varlığıyla ilgili resmi bir açıklama yapılmış değil.