Mobil

iOS için Yahoo Axis uygulaması!

Yahoo'nun tarayıcı eklentisi olarak geliştirdiği Axis, görsel açıdan zenginleştirilmiş bir arama uygulaması.

iOS için Yahoo Axis uygulaması!

Adına dedikoduların çıktığı, bir çok teknoloji sitesinde haberi yayılan, Yahoo'nun birdenbire sürpriz bir şekilde ortaya çıkardığı Axis'in iOS özel uygulaması ile karşınızdayız.

Yahoo görsel arama açısından zenginleştirilmiş tarayıcı eklentisi Axis'i duyurdu. Yenilikçi bir arama altyapısıyla hazırlanan Axis'de sonuçlar sitelerin önizlemesiyle beraber veriliyor. Axis'e giriş yaparak arama listenizi ve favorilerinizi kaydedebiliyorsunuz.

https://www.teknolojioku.com/application/static/data/news/665x300/1337878626_yahoo.jpg

Kendi başına bir uygulama olan Axis'le bir siteye girdiğinizde ileri geri tuşlarıyla hareket edebiliyorsunuz. Yani yaptığınız arama sıralamasına göre internette gezmeye devam edebilirsiniz. Axis'in arama algoritmaları alıştığımız arama motorlarından daha farklı. Bu yüzden sonuçlar Google ve Bing'e göre farklılaşıyor. Arama sonuçlarına yeni bir tasarım anlayışı katan Axis'i deneyerek farklı arama sonuçlarıyla tanışabilirsiniz.

Yahoo'nun mobil cihazlar için geliştirdiği Axis uygulamasını ücretsiz bir şekilde indirmek için: Apple Store - Yahoo Axis

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.