Mobil

iOS ve Android için en iyi kamera uygulamaları

En iyi kamera uygulamaların buradan indirin

iOS  ve Android için en iyi kamera uygulamaları

Telefonların en işlevsel özelliklerinden biri şüphesiz ki kameraları. Bir çok kamera uygulamasının arasından da seçim yapmak oldukça zorlaşıyor ve bir çoğunun da indirmeye bile değmediği oluyor. Ancak bazı uygulamalar hala kullanımına değecek nitelikte. İşte sizler için seçtiğimiz en iyi kamera uygulamaları..

Normalize

Instagram şüphesiz fotoğraf düzenlemede popüler sırasını kimseye kaptırmıyor. Instagram benzeri filtrelere sahip uygulamalardan olan Normalize, resimleri alarak daha gerçeğe yakın renklerle kullanıcıya sunuyor. iOS için gelen uygulamayı aşağıdaki linlerden indirebilirsiniz.

1360621485_1.jpg

iOS

Fiyat: 0.99$360 Camera

İleri teknoloji cihazlardaki Panoramik çekim moduna benzer özelliklerde gelen uygulama 360 derecede aldığı görüntüyü 2 boyuta indirgeyerek daha çok alanı bir kareye sığdırmanızı sağlıyor. iOS ve Android için gelen uygulamayı indirmek için aşağıdaki linkleri kullanın.

1360621506_mzl.iyaonabw.320x480-75.jpg

Android

iOS

Fiyat: 0.99$

Otaku Camera

Manga fanları için bulunmaz bir uygulama geliyor. Çizgi roman ve manga severler için tasarlanmış kamera uygulaması ilginç ancak orijinal olanlardan biri. Resminizi çizgi romana çeviren bu uygulama hem iOS hem de Android için ücretsiz olarak indirilebiliyor.

1360621502_mzl.amdpxuii.320x480-75.jpg

iOS

Android

Fiyat: Ücretsiz

Motion Camera

Android’in en çok kullanılan listesinde bulunan uygulama kaymış ve bozuk resimlerinize çeki-düzen verecek. Ayrıca bir çok filtreyi de bünyesinde bulunduruyor. Android kullanıcılarının beğendiği kamera uygulaması marketten ücretsiz olarak indirilebiliyor.

1360621538_unnamed.jpg

Android

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.