Mobil

iPhone 11 tasarımı görselleştirildi

Apple'ın önümüzdeki aylarda tanıtması beklenen iPhone 11 modelinin render yani bilgisayar ortamında hazırlanan görüntüleri hazırlandı.

iPhone 11 tasarımı görselleştirildi

Apple markasının tutkunlarının merakla beklediği iPhone 11 ile ilgili sızıntı ve bilgilerin ardı arkası kesilmiyor. Son olarak ortaya çıkan bilgileri fiziksel hale getiren tasarımcı Ben Geskin, iPhone 11 ve iPhone 11 Max modellerinin gerçekçi görüntülerini bilgisayar ortamında hazırladı.

iPhone 11 tasarımı görselleştirildi

Bugüne kadar ortaya çıkan sızıntılardan yola çıkan Geskin, eldeki bu bilgileri ve detaylı şemaları bilgisayar ortamında gerçek telefon görüntülerine çevirdi. Hazırlanan görsellerde her iki modelde de 3 kamera olduğu görülüyor. Bu arada kameraların büyüklüklerinin benzer telefonlara göre daha iri olduğu da gözlerden kaçmıyor. Geskin tarafından hazırlanan bilgisayar görüntülerinde iPhone 11 ve iPhone 11 Max'in benzer ana kamera dizilimini kullandığını görüyoruz.

iPhone 11 tasarımı görselleştirildi - Resim : 1

Elbette ortaya çıkan bu görüntülerin gerçek olmadığını belirtelim. Bugüne kadar sızan bilgiler ışığında hazırlanan bu tasarımların pek beğenilmediğini de hatırlatmak isteriz. Özellikle sosyal medyadaki kullanıcıların bu tasarımları hiç beğenmediğini söylemek isteriz.

Yorumlar
sefser
sosyal medyadaki kulanilar az bile demis bu ne.. tasarim nerede bumu tasarim ulan gene kaldik gene samsung`a. daha evvelde soyledigim birsey var steve den sonra kimse tas üstüne tas koyamadi hala..
Cevapla
xD
Bence dikey alt alta gelicek
Cevapla
Ali
İğrenç
Cevapla
dede
hashdhasdhash merdiven altı üretilen çakma telefonlara benziyor.steve jobs'un kemiklerinini ag nuz lan.adam öldü ayfon da öldü
Cevapla
yakup
firamalarda kamera yarışı var bakalım kim galib gelecek
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.