Mobil

iPhone 12 Pro Max Kim Kardashian'ı üzdü!

Ünlü yıldız Kim Kardashian şu sıralar kara kara düşünüyor. Apple'ın dev canavarı iPhone 12 Pro Max, Kim Kardashian'ı üzdü. Peki, neden?

iPhone 12 Pro Max Kim Kardashian'ı üzdü!

Popüler rol yapma video oyunu Kim Kardashian: Hollywood, 2014 yılında çıkışını gerçekleştirmiş ve günümüzde bile popüler oyunlar arasında yer almayı başarmıştı. Ünlü yıldız Kim Kardashian'ın oyunu olan Kim Kardashian: Hollywood, son güncellemesi ile iPhone 12 Pro Max modellinde çalışmamaya başladı.

Kim Kardashian: Hollywood, kısa süre önce her iki platformda da 11.11.1 sürümüne güncellendi. Ancak Apple kullanıcıları son güncellemeden sonra bir sorunla karşı karşıya kaldı. Son raporlara göre, bazı iOS kullanıcıları, oyun yanıt vermediği için en son güncellemeden sonra Kim Kardashian: Hollywood'u oynayamıyor.

Kim Kardashian: Hollywood sadece iPhone 12 Pro Max'te çalışmıyor!

Bu sorun şimdilik Android cihazlarda mevcut değil. Ancak iOS kullanıcıları oyuna girmeye çalıştığında sadece pembe bir ekran ile karşılaşıyor. Ayrıca, söz konusu sorun sadece iPhone 12 Pro Max'i etkiliyor gibi görünüyor.

Oyunun resmi Twitter hesabından "Kim Kardashian: Hollywood'u  iPhone 12 Pro Max'te oynamak istiyorsanız beklemeniz gerekiyor. Güncelleme üzerine çalışıyoruz. Haberler için bizi izlemeye devam edin ve lütfen beklerken oyunu silmeyin!" açıklaması yapıldı.

Kim Kardashian'ın oyununun neden sadece iPhone 12 Pro Max'te çalışmadığı henüz bilinmiyor. iPhone 12 Pro ile aynı özelliklere sahip olan telefonun sadece ekranı büyük. Bu oyunun çalışmaması için engel olamaz. Çünkü iOS uygulamaları ve oyunları geliştirilirken hepsi için otomatik ayarlama yapılıyor.

Yorumlar
Mert
Reklamlar çok kötü
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.