Mobil

iPhone 13 Pro Max yeterince pahalı değilmişçesine! 50 bin dolarlık versiyon geldi

iPhone 13 Pro Max için tamamen altından üretilen versiyon satışa çıktı. İşte detaylar.

iPhone 13 Pro Max yeterince pahalı değilmişçesine! 50 bin dolarlık versiyon geldi

iPhone 13 Pro Max, Apple'In şu ana kadarki en iddiali cihazı. Şirket şimdi 13 Pro Max için lüks akıllı telefon tasarımlarıyla tanınan Caviar firması ile anlaştı. Caviar, Apple'ın en yeni amiral gemisi telefonunu dudak uçuklatan bir fiyat ile tasarladı.

13 Pro Max, 18 ayar altından yapılmış bir versiyonla görücüye çıkarıldı. "Total Gold" adlı özel seride fiyatlar da görünüş kadar dikkat çekici ve iddialı diyebiliriz.

18 ayar altınla kaplanmış iPhone 13 Pro Max 

iPhone 13 serisi bu ay tanıtıldı. Seri, aslında pek bir değişiklik sunmaması gibi durumlarla eleştiri aldı. Ayrıca mevcut seride bazı problemler de kullanıcıların karşısına çıktı. Örneğin Apple Watch ile ekran kilidi açma özelliği ne yazık ki doğru düzgün çalışmıyor. 13 serisi ile birlikte piyasaya sunulan iPad modellerinde de ekran problemleri olduğu bildirildi. Serideki en üst model iPhone 13 Pro Max en çok ilgi çeken model oldu. Normalde cihazın fiyatı herhangi bir versiyon olmadan dahi dudak uçuklatıyor. Ancak bu yeterli değilmiş gibi şimdi Caviar versiyonu geldi.

Caviar'ın hazırladığı seri, sadece görünüş ve tasarım olarak farklılık sunuyor. Onun dışında cihazların donanımı ve özellikleri normal iPhone 13 Pro Max ile aynı. 13 Pro Max için hazırlanan özel Caviar serisinden sadece 99 kopya üretilmiş. Altından yapılmış iPhone 13 Pro Max'in fiyatı (128 GB) Caviar'ın web sitesine göre 47 bin 10 dolardan başlayan fihyat etiketlerine sahip. 1 TB versiyonu ise 48 bin 80 dolara kadar çıkıyor. Siz bu tasarım hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.