Mobil

iPhone 14 için ilginç özellik: "üfleyeceksiniz"

Apple, iPhone 13 ile ilgili detayları henüz açıklamaya başlamışken iphone 14 için bazı dedikodular ortaya atıldı. İPhone 14’de diğer serilerden farklı olarak üfleme özelliği olacak.

iPhone 14 için ilginç özellik: "üfleyeceksiniz"

İPhone 13 önümüzdeki aylarda piyasaya sürülecek, kullanıcılar markanın son serisi olan İPhone 13’ü merakla bekliyor. 13 ile ilgili henüz tam detaylar bile belli değilken İPhone 14 için bazı bilgiler piyasaya sızdırıldı. Telefona gelecek “üfleme” özelliği kullanıcıları heyecanlandırdı.

iPhone 14 için ilginç özellik: "üfleyeceksiniz"

Aslında İPhone üfleme özelliğini Apple Watch için aldığı bir patentle ortaya koymuştu. Bu ilginç özellik Apple tarafından geliştirilecek ve tüm Apple ürünlerine entegre edilecek gibi duruyor. Zira İPhone 14 için eğer gerçekten söylentiler doğruysa bu durumu doğrular nitelikte. Tabi konuyla ilgili söylentiler çıkmaya başladı. Üfleme özelliğinin hiçbir İPhone ürününde olmayacağı iddia ediliyor fakat bir kısım da tam tersini söylüyor. Sonuç ne olur bilinmez ama Apple için bu tarz yeniliklerin çok şaşırtıcı olmayacağı kesin.

Şirketin, İPhone 13’ün piyasaya sürülmesi için tüm hazırlıkları yaparken İPhone 14 için bu tarz bilgilerin sızdırılmasından rahatsız olduğu düşünülüyor fakat henüz piyasaya sürülmesine 1 sene olan bir telefonun daha şimdiden merak konusu olması tabi Apple için çok da üzücü olmasa gerek. Bakalım söylentiler ne kadar doğru çıkacak ve yeni üretilecek cihazlar kullanıcılar için ne gibi kolaylıklar sağlayacak.

Yorumlar
Bahadir Ömer Hamamcioglu
Öyle bir üfledim ki elimden uçtu gitti
Cevapla
İsimsiz
Promil testiniz 3 çıktı
Cevapla
İbrahim
Üflemeyi bilmemde, fiyatını görünce öfleyip püff leyeceğimiz kesin.
Cevapla
Abdullah
Üfleyen iphone olmadığı sürece bu yazıya göre üflemek bir özellik değil
Cevapla
isimsiz
El yakacak.! Onun için habire üfleyeceksiniz... :D
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.