Mobil

iPhone 5S farklı renk seçenekleri sunabilir

Apple, yeni nesil telefonunda birçok renk seçeneği karşımıza çıkarabilir.

iPhone 5S farklı renk seçenekleri sunabilir

Yeni nesil iPad’i eylül ayında tanıtarak kullanıcılarını şaşırtan Apple’dan buna benzer bir hamle iPhone 5 cephesinden de gelebilir. Genelde iki ürün arasında bir yıl zaman bırakan şirketin haziran ayında iPhone 5S’i kullanıcılarla buluşturacağı iddia ediliyor.

Teknik detaylar ve tasarım noktasında sayısız iddialar var. Ayrıca telefonda konumlandırılacak iOS 7 çalışmalarının da başladığı bir dizi kaynaklarda kendini gösterdi. Endüstri kaynakları şimdi de telefonun renk seçenekleri hakkında iddialarda bulundu. Telefon iPod Touch’ta olduğu farklı renk seçenekleri sunacak, böylece daha fazla kullanıcıya hitap edilmesi sağlanacak.
1357194024_iphone-5s-ios-7.jpg

Akıllı telefonlarda ekran boyutunun sürekli büyüme göstermesi, Apple cephesinin iPhone 5 bu yolu seçmesinde etkin bir yol oynadı. Geride bıraktığımızın yılın son döneminde 5-inç segmentinde oluşturulan telefonların bir hayli artması ve kullanıcıların büyük bölümünün büyük ekranlı telefonları tercih ediyor olması Apple cephesinde yeni bir strateji geliştirebilir.

iPhone 5S ile ekran boyutunda yeni bir gelişme sağlanır mı bilinmez fakat telefon ve tablet neredeyse artık aynı boya ulaştıklarını ön görebiliriz.

Yorumlar
İphone 5 hakkındaki asılsız salak saçma iddialar iphone 4s çıktığındada yapılmıştı yok efendim 4 daha iyi be gerek car 4s e tarzı yine aynı muhabbetler 5s çıktığında olacak ama bu sefer 5 iyi olan olacak buraya yazıyrm hepimiz göreceğiz.Ekran çizilmesi konusndada bn 2 aya yakındır kullanıyorum çok şükür böyle birşeyle karşılaşmadım.Bu şuna benziyor araba alıp hızlı çukurlara girip sonra almayın kardeşim diye veryansın eden insanlar gibisiniz. Kısacası 5 güzeldir. Android tercih meselesi ama çoğu parası ios yani apple almaya yetmeyenin uydurmasıdır. Lütfen dikkate almayın deneyin telefonu dikkatli kullanırsanız hatta normal kullanırsanız çok memnun kalacaksınız.
Cevapla
Misafir
abi doğrusunu söylemek ise ıphone 5 hattalıdır ekran çizilmesi ıphone eski kurucusu öldükten sonra artık güzel bişey çıkaramazlar.
Cevapla
ruuj
Eskiden acik ara kullanimi en kolay ve rahat isletim sistemiydi ama ios 6 ile birlikte kullanimi sikinti oldu artik bir daha iphone mu no more apple.birazda baskalarina kazandiralim
Cevapla
Misafir
iphone artık daha fazla icon yerleştirmek adına ekranı az daha uzatır. Hatta 3 model sonrasını kılıç niyetine kullanabileceğiz :D
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.