iPhone kullanıcıları! Bu yöntemle pil kapasiteniz iki katına çıkıyor!

Eğer bir iPhone kullanıcısıysanız ve pilinizin hızlı bir şekilde bitmesinden şikayetçiyseniz sizleri sevindirecek bir haberimiz var. İşte detaylar.

iPhone kullanıcıları! Bu yöntemle pil kapasiteniz iki katına çıkıyor!

iPhone için modüler manyetik kablosuz şarj pil bataryalarının ilk dalgasına bir göz attıysanız ve  aklınızdan “birden fazla kere tam şarj edebileceğin zaman beni uyandır!” diye geçirdiyseniz Anker Battery Pack tam size göre olabilir. Amazon Amerika'da 80 dolara satışa sunulan yeni  Anker 633 Manyetik Pil, 10.000 mAh'la iki kat kapasiteye sahip. Anker'e göre bu kapasite, bir iPhone 12'yi iki kez veya bir iPhone 13 Pro'yu 1,8 kez şarj etmek için yeterli.

iPhone kullanıcıları! Bu yöntemle pil kapasiteniz iki katına çıkıyor! - Resim : 1

Gördüğünüz gibi, moda girişimleri iş bırakmış gibi görünüyor: bu sefer Anker'de şık renkler veya süslü origamiler yok. Bunun yerine bu faydacı batarya pili geleneksel bir açılır kapanır destek ayağına ve Qi kablosuz şarjın yanı sıra ekstra bir USB-A bağlantı noktası gibi görünen bir şeye sahip. 7.5W Qi pad'in sunduğundan daha hızlı şarj etmek istiyorsanız, 20W PD şarjı için USB-C bağlantı noktası ile telefonunuz arasına bir USB-C kablosu takmanız mümkün.

Apple kısa süre önce kendi orijinal MagSafe Battery Pack’ini 7.5W kablosuz şarjı da (5W'dan yukarı) destekleyecek şekilde güncelledi, ancak bu paket bu kapasiteye sahip değil ve daha hızlı şarjın mümkün olup olmadığını öğrenmek için beklemek gerekecek. Apple'ın resmi paketi, kablolu geçişle 15W MagSafe şarj cihazı olarak ikiye katlanıyor. Bu Anker’in teknik olmayan MagSafe cihazının neredeyse kesinlikle yapamayacağı bir şey.