Mobil

iPhone X'un yeni rengi sızdı!

Apple'ın 27 Mart'ta düzenleyeceği etkinlikte iPhone X'un yeni rengini tanıtacağı söyleniyor. İşte iPhone X'un yeni rengi!

Apple iPhone X'un yeni rengini tanıtabilir

Apple, geçtiğimiz yıl sürpriz bir şekilde iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın kırmızı rengini Mart ayında satışa sunmuştu. Cupertinolu devin 27 Mart'ta düzenleyeceği ve yeni iPad modellerinin tanıtılmasını beklediğimiz etkinlikte aynı taktiği uygulayacağı ve iPhone X'a yeni renk seçeneğini ekleyeceği söyleniyor.

Daha önce iPhone X'u eksiksiz bir şekilde sızdıran Ben Geskin, şimdi de iPhone X'un yeni rengi olan Blush Gold'u sızdırdı. Rose Gold ile Gold karşımı bir renk olan Blush Gold'un özellikle kadın kullanıcıları cezbedeceğini söyleyebiliriz.

iPhone X tanıtılmadan önce sızan görsellerdeki renge benzeyen Blush Gold, piyasadaki iPhone X'lardan donanımsal açıdan farklı olmayacak. Ancak tahminlerimize göre bu rengin sadece 256 GB'lık modeli satışa sunulacak. Türkiye'de Nisan ayında satışa sunulmasını beklediğimiz Blush Gold iPhone X, bakalım beklenen ilgiyi görecek mi?

iPhone X'un yeni rengi sızdı! - Resim : 1

Yorumlar
Ömer
Şu telefonun çentiği yerine inceltilmiş kasası ve arkadaki çıkıntılı saçma kamerası yerine İphone 4 teki gibi gömme kamera olsa piyasa uçardı işte baştaki yumuşak olunca tasarımın erkeksi olmasını beklemek hayal
Cevapla
türk
üretimi duracak diye haber yapan siteler bunu haber etmesin bari!!!
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.