Mobil

iPhone’da Android deneyimi! Samsung yaptı oldu

Samsung’dan iPhonelar için inanılmaz bir uygulama. iTest uygulaması ile artık iPhone'unuzda Android özelliklerini kullanabiliyorsunuz.

iPhone’da Android deneyimi! Samsung yaptı oldu!

Samsung’dan çok ilginç bir uygulama geldi. iTest olarak isimlendirilen uygulama, Samsung’un iPhone modelleri için geliştirmiş olduğu interaktif bir uygulama. Artık iPhone telefonunuzda Android’i kullanabiliyorsunuz.

Özünde bir web uygulaması olan iTest, size tamamen yeni bir deneyim sunuyor. iPhone’dan Android bir telefona geçmeyi düşünüyorsanız ve Android deneyimini merak ediyorsanız işte sizin için tam da bu işi yapıyor bu uygulama.

Uygulama ile Samsung’un OneUI arayüzünü test edebiliyorsunuz. Galaxy mağazasında gezip içerisindeki uygulamaları inceleyebiliyorsunuz. Uygulama ile hatta cep telefonu görüşmeleri, mesajlar ve bildirimler gibi görevleri demo olarak test etmeniz mümkün.

iPhone’da Android deneyimi! Samsung yaptı oldu - Resim : 1

Kamera uygulamasında fotoğraf çekebiliyor, Galerinizi keşfedebiliyorsunuz. Samsung’un, günümüzde önemi artan uygulama kategorisinde olan çocuk uygulaması Kids, ve sağlık uygulaması olan S Health’i de incelemeniz mümkün.

Uygulama size gerçekçi bir Galaxy deneyimi sunuyor. Hatta temaları bile değiştirebiliyorsunuz. Uygulamanın içinde elinizdeki iPhone’a yapılan bazı nüanslar da yok değil.

Samsung, dikkat çekmenin yanısıra, kendi telefonlarına geçişte soru işareti yaşayanlara bir el daha uzatmış gibi duruyor.

Apple günümüzde rekabet odağı noktasında, en çok hedef olan şirketlerden birisi. Apple, bu tarz uygulamaların yanısıra, özellikle TV reklamlarında bolca alay konusu oluyor. Hatırlarsanız geçtiğimiz dönemde gündem olan “Muz’un, Pixel telefona bağlandığı” göndermeden sonra. Samsung’un uygulaması daha masum kalmış gibi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.