Mobil

iPhone'larda fiyat indirimi mi başlıyor?

Apple stokları tüketmek için fiyat indirimine mi gidiyor?

iPhone'larda fiyat indirimi mi başlıyor?

Apple'ın geçtiğimiz yıl satışa sunduğu iPhone 5S ve iPhone 5C ilk çıktığı dönemde büyük bir ses getirse de satış başarısı iPhone 5S tarafından gelmişti. iPhone 5C ise Apple kullanıcıları tarafından üvey evlat muamelesi görmüş ve neredeyse hiç talep almamıştı. Canlı bir iPhone 5C görme ihtimali çölde bir kutup ayısına denk gelme ihtimaliyle hemen hemen aynıyken (latife ediyoruz); Amerika'nın en büyük perakendecilerinden olan Wallmart'ın bu gün iPhone 5S ve iPhone 5C'de 29 dolar ile 149 dolar arasında değişen rakamlarda fiyat indirimi yapacağı duyurdu. 

1403858926_iphone-apple-iphone-5s-vs-5c.jpg

Bu indirim gerçek olursa bunun ülkemize yanısması ne şekilde olacak bunu hep birlikte göreceğiz ama iPhone 6'ya sayılı günler kalmışken stoklarda çok fazla olan iPhone 5C ve iPhone 5S'lerin muhakkak bitirlmesi yada en an aza indirilmesi gerekmekte. Şu saat itibariyle Wallmart'ta iPhone 5S'in Apple Store ile aynı fiyata satıldığını görmekteyiz. Gün içinde değişiklik olursa bunun yansımalarını sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

1403859125_wallmart.png

Bizi takip etmeye devam edin...

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.