Mobil

İşte Android 4.4.2 KitKat ile Sense 6 güncellemesini alacak HTC'ler!

Hangi HTC modelleri Sense 6'yı tadacak?

İşte Android 4.4.2 KitKat ile Sense 6 güncellemesini alacak HTC'ler!

Geçtiğimiz yılın en popüler telefonlarından olan HTC One, yekpare kasası, şık dizaynı ve güçlü özellikleriyle kısa sürede son kullanıcılar arasında saygın bir cihaz konumuna yükselmişti. Milyonlarca kullanıcının son derece memnun olduğu HTC One şirket için de oldukça değerli bir telefon.

Çıkarmış olduğu üst segmentteki telefonlara oldukça değer veren HTC, One için Sense 6 güncellemesini vermeye hazırlanıyor. LlobTooFer isimli ROM üreticisi geçtiğimiz saatlerde bir takım belgelerle birlikte MWC yani Mobil Dünya Kongresi'nde yeni işletim sisteminin tanıtılacağı, tanıtılan bu işletim sisteminin Sense 6 adıyla birlikte HTC One kullanıcıları için de sunulacağını iddia etti.

1390809668_280802908kgmrx-6-580x326.jpeg

HTC M8 adlı yeni HTC One 2 modeli olarak da nitelendirebileceğimiz telefon ile birlikte 4.4.2 KitKat güncellemesi ile birlikte verilmesi beklenen Sense 6 arayüzü milyonlarca kullanıcının en çok beklediği haberler arasında. İddiaların geçerliliğinin bir kısmını kanıtlayacak olursak, HTC'nin güncelleme haritasının One X, One X+ ve One S telefonlarını kapsamadığını daha önceden duyduğumuzu belirtmek isteriz. 

Tayvan menşeili firmanın HTC One Mini ve HTC One Max gibi üst segment telefonlarına Sense 6 güncellemesini vereceği bilinirken, bu güncellemeye HTC One eş zamanlı olarak kavuşup kavuşmayacağı konusunda henüz net bir bilgi malesef yok.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.