İşte Apple’ın Eylül ayındaki etkinliğinde tanıtılacak ürünler!

Yavaş yavaş Eylül ayına doğru ilerliyoruz. Eylül aylarının teknoloji dünyasındaki önemi ise Apple’ın düzenlemiş olduğu etkinlikler oluyor.

İşte Apple’ın Eylül ayındaki etkinliğinde tanıtılacak ürünler!

Bildiğiniz gibi her yılın Eylül ayı teknoloji dünyası için farklı bir öneme sahiptir. Çünkü Apple, yeni nesil iPhone modellerini Eylül ayında yapacağı etkinliklerde tanıtıyor. Hal böyle olunca şimdi gözler tamamen önümüzdeki aya çevrilmiş durumda. Ancak bu etkinlikte yalnızca iPhone 13 ailesi değil, daha pek çok ürün de tanıtılacak. ABD merkezli teknoloji devinin giyilebilir teknoloji sektöründen tablete kadar tanıtacağı ürünleri sizlerle paylaşıyoruz.

İşte Apple’ın Eylül ayındaki etkinliğinde tanıtılacak ürünler!

Bir defa etkinliğin en ilgi çekecek cihazları tabii ki de iPhone 13 ailesi olacaktır. Her yıl merakla beklenen serinin yeni neslinde karşımıza çok daha güçlü bir işlemci ve daha iyi bir kamera deneyimi sunan modellerin çıkmasını bekliyoruz. Fiyat anlamında ise tüketicilerin yüzünün gülmesi yine pek mümkün görünmüyor.

Lansmanda tanıtılması beklenen bir başka cihaz ise Apple Watch Series 7 olacak. Giyilebilir teknoloji sektörünün en çok ilgi gören ürünleri hep bu serinin modelleri olmuştu. Ürünün Yedinci nesliyle de liderliğe oynayacağına şüphe yok.

Yine giyilebilir teknolojide yer alan bir başka ürün olan AirPods 3 de görücüye çıkacak. Merakla beklenen kablosuz kulaklık hakkındaki tüm detaylara tanıtıldığı an sitemizden ulaşabilirsiniz. Son olarak iPad Mini 6 da lansmanda karşımıza çıkacak modellerden biri olacak. Bahsi geçen etkinliğin düzenlenme tarihi ise muhtemelen 13 Eylül 2021 olacak.